„Kevin sam w domu” w wigilię w Polsacie! O której godzinie włączyć telewizor?

kevin sam w domu

„Kevin sam w domu” w wigilię w Polsacie! O której godzinie rozpocznie się kultowy dla wielu Polaków film, będący jednocześnie świąteczną tradycją dla wielu z nas? Czy po raz kolejny oglądalność okaże się jedną z rekordowych na przestrzeni całego roku? Na czym polega fenomen „Kevina”?

„Kevin sam w domu” w wigilię w Polsacie! Polacy zachwyceni, spodziewana ogromna oglądalność

A więc jednak – tradycji stanie się zadość! I w tym roku popularny, ceniony i przede wszystkim lubiany „Kevin sam w domu” zagości na antenie Polsatu. Stało się to ku uciesze widzów, którzy obawiali się sytuacji z roku 2010, kiedy to niespodziewanie film zniknął z ramówki stacji na grudzień. Wtedy też społeczeństwo postanowiło zaprotestować, a jak podaje portal Wirtualne Media – za przywróceniem „Kevina” do telewizji opowiedziało się aż około 50 tysięcy osób.

Polsat zrozumiał swój błąd i szybko przywrócił świąteczny hit do swojego programu. W tym roku na szczęście obyło się jednak bez takiego zamieszania i już potwierdzono, że emisja „Kevina samego w domu” odbędzie się w wigilię.

„Kevin sam w domu” – kiedy?

Wiadomo już, o której godzinie dokładnie emitowany „Kevin sam w domu”. Na antenie Polsatu będzie można oglądać go w wigilię, 24 grudnia od godziny 20:00. Można zatem oczekiwać, że film będzie towarzyszyć wielu rodzinom przy wieczerzach wigilijnych.

Wpadki w filmie „Kevin sam w domu” – dostrzegłeś je kiedyś? Zobacz wideo!

Jak się okazuje, nawet tak kultowa produkcja jak „Kevin” nie ustrzegła się kilku banalnych wręcz wpadek. Czy jednak udało wam się je kiedykolwiek dostrzec? Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCA WIZJA SŁYNNEGO JASNOWIDZA! ROK 2020 WEDŁUG WAS JEST ZŁY? SPRAWDŹCIE ZATEM CO CZEKA NAS W 2021!

Każdego roku „Kevin sam w domu” notuje porażającą oglądalność. Jak będzie tym razem?

Choć „Kevina” niemal każdy zna na pamięć, jest to pewien fenomen, gdyż prawie każdego roku notuje rekordowe wartości pod kątem oglądalności w Polsacie. O wszystkim można przeczytać na wirtualnemedia.pl. Przytaczane są tam konkretne, nie pozostawiające złudzeń liczby:

W zeszłoroczną Wigilię „Kevina samego w domu” oglądało w Polsacie 3,76 mln widzów, a pokazanego w Nowy Rok „Kevina samego w Nowym Jorku” – 3,47 mln.
Jak wynika z wyliczeń portalu wirtualnemedia.pl, zarówno pierwsza jak i druga część Kevina okazały się dwoma z trzech filmów Polsatu w 2019 roku, które zgromadziły największą publiczność przed odbiornikami.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.