Przerażająca wizja słynnego jasnowidza! Kolejny rok nie zapowiada się dobrze!

Przerażająca wizja słynnego jasnowidza

Nicolas Aujula jest jednym z najsłynniejszych jasnowidzów na świecie. Nie da się ukryć, że 35-latek przewidział wiele zdarzeń, które miały miejsce na naszej planecie. Skandale, katastrofy i niespodzianki będą nam również towarzyszyły w 2021 roku. Co więcej, Brytyjczyk przewidział koniec pandemii koronawirusa! Zobaczcie, jak wygląda przerażająca wizja słynnego jasnowidza.

35-latek pochodzący ze stolicy Wielkiej Brytanii w swoich przepowiedniach jest dokładny jak nikt inny. Już w 2018 roku przewidział katastrofę z wirusem w roli głównej, która miała spowodować ogromne straty. Londyńczyk przewidział również pożar katedry Notre Dame, przegrane wybory przez Donalda Trumpa, jak i globalne protesty, które opanują kraje niemal na całym świecie.

Niektóre z moich wizji są bardzo dosłowne. Inne są bardziej symboliczne i otwarte na interpretację, prawie jak sen z ukrytym przesłaniem- powiedział w rozmowie z Wales Online.

To tylko kilka rzeczy, które Nicolas widział w swoich wizjach, a które miały następnie miejsce na świecie, dlatego też przerażająca wizja słynnego jasnowidza na rok 2021 powoduje ciarki.

Mężczyzna ma wizje regularnie. Pojawiają się one zarówno w ciągu dnia, kiedy jest w domu, jak i poza nim. Jak wyznał, jedną z rzeczy, które widział przed 2020 roku, był płonący szpital. Wówczas myślał, że oznacza to dosłownie pożar szpitala, jednak teraz nie ma wątpliwości, że był to symbol, który przedstawiał służbę zdrowia na całym świecie, która została doprowadzona do granicy wydolności przez koronawirusa:

Podobnie miałem wizję trzeciej wojny światowej, ale być może nie była to wojna między krajami, ale wojna przeciwko COVID-19

Prognoza na rok 2021 według Nicolasa nie napawa nas optymizmem. Zobaczcie, co być może wydarzy się w nadchodzącym roku!

Przerażająca wizja słynnego jasnowidza!

Protesty i niepokoje społeczne, które już mają miejsce w wielu krajach na Ziemii, będą trwały przez kolejne dwa, trzy lata. Nicolas zobaczył również ogromne migracje ludzi między krajami.

Prawie jak masowy exodus -podkreślił

Ukazał mu się również ogromny pożar Nowego Jorku. Co więcej, w swoich wizjach zobaczył również skandal z brytyjską rodziną królewską w roli głównej. Przepowiedział również powiększenie się rodziny Meghan i Harry’ego-ego:

Widzę też kolejne dziecko Meghan i Harry’ego

W wywiadzie wyznał, że miał sporo wizji, których naprawdę można się obawiać. Pierwsza z nich to zamordowanie jednego ze światowych przywódców płci męskiej, co wstrząśnie całym światem. Kolejne to skandal seksualny, wzmocnienie skrajnej prawicy w południowej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz erupcja wulkanu, która będzie prowadziła do poważnych zmian pogodowych. W swoich wizjach widział również masową panikę:

Nie sądzę, żeby to był kolejny wirus, ale mogę sobie wyobrazić, że reakcja będzie alarmistyczna, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w tym roku

Nicolas odpowiedział również na pytanie odnośnie do końca pandemii koronawirusa.

To jedna z rzeczy, o które ludzie często mnie pytają w tym roku. Mam wizję, że wszystko się ustabilizuje po nowym roku. Wskaźniki zakażeń spadną do punktu, w którym pozostaną pod kontrolą do wiosny. Przewiduję jednak, że panika i ograniczenia związane z wirusem będą trwać do 2022 roku- zapowiada.

Zobaczcie również: Zima 2020 – wizja jasnowidza Jackowskiego. Nie wszystkim się to spodoba…

Źródło: Onet.pl, O2.pl, YouTube.