Katastrofa podczas wyburzania! Zatrważające nagranie

katastrofa podczas wyburzania

Katastrofa podczas wyburzania! W sieci pojawiło się zatrważające nagranie, prezentujące koszmarny wypadek podczas wyburzania starej konstrukcji. Internauci zachodzą w głowę, co wyobrażał sobie operator koparki, odpowiedzialny za tragedię, w której sam przecież ucierpiał. Nie pojawiają się jak dotąd informacje, czy mężczyzna przeżył. Patrząc jednak na skalę zniszczeń, można mieć ku temu poważne wątpliwości. Poniżej przerażające nagranie!

Katastrofa podczas wyburzania – zobacz mrożące krew w żyłach nagranie

Wyburzanie budynków to czynność, która wymaga nie lada precyzji, odpowiedniego, sumiennego przygotowania i grupy wyspecjalizowanych fachowców. Kluczową rolę odgrywa tutaj także doświadczenie, lub choćby przynajmniej podstawowa znajomość praw fizyki. Wydaje się, że żaden z tychże elementów nie został spełniony podczas wyburzania jednego z betonowych silosów, co można zobaczyć w poniższym nagraniu. O czym w trakcie pracy myślał operator koparki? Patrząc na sytuację z boku, od razu można spodziewać się przykrych skutków obserwowanych, nieodpowiedzialnych działań. Zobaczcie sami:

Silos runął wprost na koparkę, doszczętnie ją przygniatając

W sieci pojawiają się zgryźliwe komentarze, określające operatora koparki mianem samobójcy. Trudno przypuszczać, aby za sterami ciężkiego sprzętu siedziała osoba niedoświadczona. Zwłaszcza w przypadku tak odpowiedzialnej, niebezpiecznej pracy. Co zatem kierowało osobą, na której maszynę chwilę później runęły tony betonu? Media nie podają, czy kierowca przeżył. Skala zniszczeń pozostawia ku temu jedynie nadzieje.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.