Karolina Gilon jesienią poprowadzi polską wersję Love Island!

Już jesienią na Polsacie będziecie mogli obejrzeć polską wersję programu „Love Island”. Program odbędzie się w Hiszpanii, a pary które wezmą udział, spędzą 7 tygodni w prawdziwym raju. Dodatkowo, do sieci trafiła informacja kto będzie prowadzącym. Karolina Gilon, znana między innymi z programu Top Model, poprowadzi show. 

Love Island Polska

Polską wersję programu obejrzycie już jesienią na Polsacie. Będzie to zapewne bardzo ekscytujący program, gdyż pary spędzą 7 tygodni w luksusowej wilii w Hiszpanii. Ich sercowe zmagania będą śledzić kamery, dzięki czemu większość rzeczy zarejestrują. Osoba, której nie uda się znaleźć pary, będzie musiała opuścić program, ale na jej miejscu pojawi się nowy kandydat i może sporo namieszać.

Jak to bywa w programach reality show, nie zabraknie niespodzianek, licznych zadań czy utrudnień. Produkcja w Wielkiej Brytanii okazała się prawdziwym hitem, bijąc rekordy oglądalności. Dlatego jesteśmy ciekawi wyników polskiej wersji.

Love Island Polska prowadzący

Do sieci trafiły informacje, kto poprowadzi Love Island Polska. Karolina Gilon będzie za to odpowiedzialna i jesteśmy ciekawi jak poradzi sobie w nowej roli. Natomiast możecie ją znać z udziału w Top Model jak i prowadzenia programu Druga Twarz, w którym przeprowadza liczne metamorfozy, zmieniając uczestników nie do poznania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Moje pierwsze zdjęcie dla @bigstarjeans ❤️ !! Wybraliśmy się na dalekie południe New Jersey do niezwykle klimatycznego motelu właśnie po to, żeby cyknąć zdjęcia i nagrać film w klimacie „ summertime sadness” 🇺🇸☀️ jestem zachwycona Stanami ❤️ na szczęście to dopiero początek podróży 🙌🏽 ujęcia do pierwszego filmu zakończone teraz tylko montaż i będę wrzucać 😉 ciekawa jestem jak Wam się spodoba całość tego co przygotuje podczas mojej amerykańskiej wyprawy 😉 zdjęć mamy dużo, ale od któregoś trzeba zacząć 🙂 podoba się ? #photo by @tarabanski #denim #bigstar #newjersey #roadtrip #travelphotography #summertimesadness #motel

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.