Kaczyński rozwiązał PiS w Wałbrzychu – znamy powód!

Kaczyński rozwiązał PiS

Kaczyński rozwiązał PiS w Wałbrzychu. W związku z zaistniałymi wydarzeniami, wałbrzyszanie hucznie zapraszają wszystkich do swojego wolnego od partii rządzącej miasta. Jak informują inne media, powodem rozwiązania miała być afera taśmowa, a dokładnie rozmowa działaczy PiS-u, którą opublikowano w telewizji Dami. 

Kaczyński rozwiązał PiS w Wałbrzychu

Z informacji Onetu i „Gazety Wyborczej” wynika, że powodem rozwiązania miała być afera taśmowa.  Sprawa ma dotyczyć nagranej rozmowy doradcy wicewojewody Bartłomieja Grzegorczyka i Janusza Czyża (ojczyma Kamila Zielińskiego, ówczesnego wojewody dolnośląskiego) z Radosławem Łozińskim. Nagraną rozmowę działaczy z Prawa i Sprawiedliwości opublikowała telewizja Dami.

Tacy sami ludzie jesteśmy, jak ci w PO czy SLD, niczym się nie różnimy i każdy jest pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami, którzy, k…, mają jakieś tam wiesz…, bo Kaczyński to jest dla mnie wzór i tyle. Ja jestem kaczystą, nie PiS-owcem, ale z uwagi na to, że trzeba było, to się zapisałem do tego PiS, tak jak i reszta – mówił podczas rozmowy Czyż.

 

ZOBACZ TAKŻE: IWONA WIECZOREK ZAGINĘŁA 10 LAT TEMU – TERAZ W SIECI POJAWIŁY SIĘ KOSZMARNE NAGRANIA!

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy w sprawie. Głos zabrali przede wszystkim mieszkańcy Wałbrzycha, którzy nie ukrywali swojej radości i co więcej, zaczęli zapraszać do ich wolnego od PiS-u miasta. Wśród komentarzy na profilu wałbrzych24 czytamy:

Postawić tablicę „Strefa wolna od PiS”

Strefa wolna od PiS. Da się? 

Wałbrzych pierwszą w Polsce strefa wolna od PIS! Brawo Wałbrzych!

W komentarzach wielokrotnie przewijały się także gwiazdki, pochodzące od tzw. Ruchu Ośmiu Gwiazdek. Powstał on z niechęci do PiS-u, a gwiazdki to ocenzurowany wulgaryzm skierowany do partii rządzącej.

źródło: rmf24.pl, natemat.pl, facebook.com, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.