Kaczyński nagrał życzenia świąteczne. Widzowie zauważyli pewien szczegół… [WIDEO]

kaczyński nagrał życzenia

Kaczyński nagrał życzenia świąteczne dla Polaków. Prezes Prawa i Sprawiedliwości wystąpił w świątecznym klipie, na którym składa życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim rodakom. Wideo opublikowano w mediach społecznościowych partii. Widzowie zwrócili uwagę na pewien, istotny ich zdaniem szczegół. Nie każdemu udało się to jednak wyłapać. O czym konkretnie mowa? Wyjaśnienie oraz materiały znajdziecie w dalszej części tekstu.

Kaczyński nagrał życzenia świąteczne. Widzowie zauważyli pewien szczegół… [WIDEO]

Życzenia świąteczne od prezesa Prawa i Sprawiedliwości cieszą się w sieci sporą popularnością. Materiał opublikowano w mediach społecznościowych partii. Jarosław Kaczyński zwraca się na nagraniu do wszystkich Polaków, składając im najlepsze życzenia na tegoroczne święta:

Szanowni Państwo, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei. Nadziei, której dzisiaj potrzebujemy, bo z nadziei wyrasta siła. Nadziei i siły, tego Państwu życzę.

Chwilę później lider partii PiS dodał:

Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem.

Materiał, o którym mowa, można obejrzeć poniżej. Właśnie w nim widzowie dostrzegli pewien szczegół, który nie umknie żadnej spostrzegawczej osobie. O co konkretnie chodzi?

ZOBACZ TAKŻE: ŚWIĄTECZNY KARP ZAATAKOWAŁ KOBIETĘ! PIERWSZE DONIESIENIA MÓWIĄ O POWAŻNYCH OBRAŻENIACH. TO NIE PIERWSZA TAKA SYTUACJA? CO SIĘ WYDARZYŁO?

Uwagę widzów zwróciła złota kaczka wisząca na choince prezesa PiS

Szczegół, o którym mowa oraz na który uwagę zwrócili widzowie, to symboliczna złota kaczka, wisząca na choince prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Została ona dumnie wyeksponowana w pewnym fragmencie nagrania:

złota kaczka pis

Prezes Prawa i Sprawiedliwości specjalne podziękowania posłał także w kierunku służb:

Chciałem też podziękować, skorzystać z tej okazji, by podziękować tym wszystkim, którzy dzisiaj bronią nas, bronią nas na polskiej granicy – żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej i bronią nas w polskich szpitalach, w polskich przychodniach, bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości.

źródło: Twitter, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.