Jasnowidz wskazał jedno polskie miasto! Czego mają spodziewać się mieszkańcy?

jasnowidz wskazał

Jasnowidz wskazał jedno polskie miasto! Tak dokładnej przepowiedni nie było już bardzo dawno. W roli głównej znów wystąpił słynny Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa tym razem mówił o pewnym konkretnym miejscu, a wizja ta może bardzo zainteresować mieszkańców wskazanego przez niego regionu. Co ważne, tym razem nie jest to przepowiednia zawierająca złe przesłanie – a wręcz przeciwnie. Co zobaczył Jackowski i o jakie polskie miasto dokładnie chodzi? Szczegóły poniżej.

Jasnowidz wskazał jedno polskie miasto! Czego mają spodziewać się mieszkańcy?

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, o którym w Polsce słyszał prawdopodobnie każdy. To zdecydowanie najpopularniejsza osoba zajmująca się jasnowidzeniem w naszym kraju. Jackowski rzeszę wiernych fanów zgromadził między innymi w serwisie YouTube, gdzie zamieszcza nagrania oraz prowadzi transmisje na żywo. W ich czasie odpowiada na pytania widzów i dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi losów Polski i całego świata. Głos od czasu do czasu zabiera również na łamach Super Expressu. Tak było i tym razem.

Właśnie w rozmowie z dziennikarzami SE, Jackowski wskazał pewne polskie miasto. Wizja ta powinna zainteresować przede wszystkim mieszkańców tego miejsca. Mowa o Szczecinie. Co ważne, przepowiednia nie nosi znamion negatywnej. Wręcz przeciwnie – według Jackowskiego, Szczecin będzie bezpiecznym miejscem, a jego mieszkańcom właściwie nic nie grozi. Pozytywne wieści z pewnością ucieszą fanów jasnowidza, którzy zamieszkują wskazane przez niego tereny. W 2023 roku mieszkający w stolicy województwa zachodniopomorskiego mogą być naprawdę spokojni. Portal o2.pl przytacza wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego, z której jasno to wynika:

Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta.

ZOBACZ TAKŻE: IMGW już wie. Nie takich wieści oczekiwaliśmy, usiądź zanim zobaczysz

Jasnowidz Jackowski o 2023: „ten rok będzie najgorszym rokiem”

Niestety, nie wszystkie wizje Jackowskiego napawają optymizmem. Na początku roku mówił o tym, że 2023 będzie dla wszystkich naprawdę trudny:

2023 roku dojdzie do nas, że Rosji nie chodzi tylko o wojnę w Ukrainie, Rosja będzie okazywała możliwości wojny również poza tym państwem, a też może to dotyczyć krajów NATO-wskich. […] Mam nadzieję, że się nie mylę, daj Boże, żeby tak było, w Polsce będzie bezpiecznie. Ale mam poczucie, że w świecie będzie drugie ognisko wojenne.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: YouTube