Jasnowidz podaje datę wybuchu wojny! Czy znów będzie nieomylny?

jasnowidz podaje datę wybuchu wojny

Jasnowidz podaje datę wybuchu wojny! Czy znów będzie nieomylny? Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znanych czytelnikom z wielu publikacji w mediach przedstawił widzom swojego kanału na YouTube wizję, z której wynika, iż już w najbliższych dniach wybuchnie wojna z Rosją. W obliczu napiętej sytuacji w pobliżu ukraińskiej granicy, jego słowa nabierają naprawdę głębokiego sensu. Co takiego zobaczył jasnowidz Wojciech Glanc? Jego wizja dosłownie przyprawia o dreszcze.

Jasnowidz podaje datę wybuchu wojny! Czy znów będzie nieomylny?

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znanych czytelnikom z wielu publikacji w mediach przedstawił widzom swojego kanału na YouTube wizję, z której wynika, iż już w najbliższych dniach wybuchnie wojna z Rosją.

Wizję zaprezentowano w serwisie YouTube w piątek 4 lutego. Wojciech Glanc, którego publikowane przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały, dużo czasu poświęcił swoim widzom aby dać im nadzieję na nadchodzące dni.

Przed oczami jasnowidza pojawił się Putin z tajemniczą “krwawą” cyfrą 21, którą zarówno wizjoner jak i jego widzowie odebrali jako sygnał ostrzegawczy sugerujący datę militarnej agresji.

ZOBACZ TAKŻE: DZIWNE ZACHOWANIE PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO – TO NAGRANIE OBIEGŁO JUŻ CAŁĄ POLSKĘ, WIDZIAŁ JE NIEMAL KAŻDY. EKSPERTKA OD MOWY CIAŁA TŁUMACZY, CO WSZYSTKO MOŻE OZNACZAĆ! [WIDEO]

Wojna z Rosją – jaką rolę odegra Polska? Czy nasz kraj jest bezpieczny? Znamienne słowa jasnowidza

Jaką rolę w całym konflikcie odegra nasz kraj? Czy będziemy bezpieczni? Zdaniem jasnowidza Polska jest chroniona przez “błękitną postać”, która stoi na wschodniej granicy (o tym wspominał we wcześniejszych transmisjach live).

“Mam wrażenie, że walnie 21-go! Padną pierwsze strzały, pierwsza bomba, pierwsza rakieta” – mówi do widzów.

Pomimo przerażenia tym co widzi, Wojciech Glanc ciągle ma nadzieję, że jeszcze możemy temu zapobiec. Sympatycy Wojciecha Glanca są absolutnie przekonani o jego talencie jasnowidzenia. Do jego słynnych przepowiedni należały m.in. przepowiednie wybuchu pandemii, wybuchu w Bejrucie, śmierci księcia Filipa. Oby tym razem była to tylko niesprawdzona przepowiednia.

źródło: materiały prasowe

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.