Jasnowidz o tegorocznej zimie. Jaka będzie pogoda? Rachunki za ogrzewanie nas pogrążą?

w polskę uderzą cyklony

Jasnowidz o tegorocznej zimie. Jaka będzie pogoda? Czy powinniśmy spodziewać się niezwykle mroźnych i śnieżnych miesięcy, które rozbiją domowy budżet poprzez koszty ogrzewania? Do sprawy odniósł się Krzysztof Jackowski, czyli najbardziej ceniony i najpopularniejszy polski jasnowidz. W swojej wizji zobaczył, czego spodziewać się choćby w grudniu. Czy sprawi to jednak, że Polacy będą mogli spać spokojniej, bez obawy o wydatki związane z przetrwaniem zimy? Szczegóły poniżej.

Jasnowidz o tegorocznej zimie. Jaka będzie pogoda? Rachunki za ogrzewanie nas pogrążą?

Tegoroczna zima – choć jeszcze nie nadeszła – jest zmorą i spędza sen z powiek wielu Polakom. Wszystko przez ewentualne koszty związane z dogrzewaniem mieszkań i domów. Powszechna drożyzna uderzyła niestety także w te gałęzie gospodarki. Jedyną nadzieją na ochronę domowego budżetu wydaje się po prostu łagodna zima, bez wielkich mrozów i z małą ilością opadów śniegu. Czy jest to jednak możliwe? Głos w tej sprawie zabrał najpopularniejszy polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski.

Tym razem Krzysztof Jackowski temat poruszył w rozmowie z dziennikiem Super Express – a nie tak jak zazwyczaj, przy okazji transmisji na żywo w serwisie YouTube. Osoby, które wierzą w przepowiednie i przeczucia Jackowskiego mogą jednak odetchnąć z ulgą – przynajmniej, jeśli chodzi o końcówkę roku 2022. Zdaniem jasnowidza wielkie mrozy nas oszczędzą. Na łamach Super Expressu mówił:

Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy.

To jednak nie koniec. Co jeszcze mówił Krzysztof Jackowski?

ZOBACZ TAKŻE: Był w seminarium. Teraz zdradza sekrety Kościoła – niewiarygodne, co robią księża po spowiedzi

Zima 2022 – więcej deszczu niż śniegu? Znany jasnowidz nie ma wątpliwości

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, jeżeli chodzi o opady – zimą 2022 roku bardziej powinniśmy spodziewać się deszczu, aniżeli śniegu. Może to rzeczywiście oznaczać, że temperatury nie będą zbyt niskie. Dla Super Expressu Jackowski wszystko skwitował w następujący sposób:

Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku.

źródło: Super Express, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.