Jasnowidz jest pewien: czeka nas przełomowy rok śmierci i chaosu!

jasnowidz jest pewien

Jasnowidz jest pewien: czeka nas przełomowy rok śmierci i chaosu! Jasnowidz Wojciech Glanc, komunikujący się ze swoimi widzami poprzez kanał YouTube, miał ostatnio przerażającą wizję. Zobaczył coś, co nazwał “rokiem śmierci i chaosu”. W wizji ukazały się opustoszałe miasta, ludzie uwięzieni w swoich domostwach, zakurzone i zardzewiałe środki transportu. Tak będzie wyglądać kolejny rok?

Jasnowidz jest pewien: czeka nas przełomowy rok śmierci i chaosu!

Niepokojącą wizją podzielił się ostatnio jasnowidz Wojciech Glanc. Zobaczył coś, co nazwał “rokiem śmierci i chaosu”. W wizji ukazały się opustoszałe miasta, ludzie uwięzieni w swoich domostwach, zakurzone i zardzewiałe środki transportu.

Obraz wręcz apokaliptyczny jest zdaniem Wojciecha Glanca przepowiednią nadchodzącego roku – wszystko sugeruje, że czeka nas powtórka z początków pandemii… Powtórka, lecz o wiele gorsza i groźniejsza.

Wierni słuchacze kanału jednego z najpopularniejszych polskich jasnowidzów są bardzo zaniepokojeni wizjami człowieka, którego przepowiednie już wielokrotnie się sprawdzały.

Zacznie się już w grudniu tego roku? „Czarne święta”

Ciężka sytuacja ma rozpocząć się już od grudnia, kiedy usłyszymy o dziwnych zamachach. Przeciążone szpitale widma, poważny problem służb medycznych, “czarne święta” to wszystko sygnały zbliżającego się “przełomowego roku”.

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! KONFERENCJA MINISTRA ZDROWIA ADAMA NIEDZIELSKIEGO – A JEDNAK! NOWE OBOSTRZENIA PRZEZ NIEBEZPIECZNY WARIANT KORONAWIRUSA OMIKRON. OD KIEDY WEJDĄ W ŻYCIE I CO ZOSTANIE OGRANICZONE? JUŻ WSZYSTKO JASNE!

„Prawdziwa zaraza” – jasnowidz Wojciech Glanc zaniepokojony jak nigdy dotąd

Wojciech Glanc, z reguły pogodny w swoich przekazach był tym razem bardzo zaniepokojony przekazem zawartym w wizji. Nadchodzące “tsunami” zarażeń jest niemal pewne. Nadchodzi “prawdziwa zaraza”… Przekaz zawiera jednak w sobie trochę optymizmu. To może być nareszcie ostatni ciężki rok “pandemii”. Ostatni rok trudności, których doświadczamy… Ostatni, jeśli przetrwamy!

źródło: materiały prasowej, Wojciech Glanc, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.