Jasnowidz Jackowski wskazał polskie miasto. Ludzie będą z niego uciekać

jasnowidz jackowski wskazał polskie miasto

Jasnowidz Jackowski wskazał polskie miasto. Po jego słowach mieszkańcy mogą czuć wielki niepokój. Tym razem najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju swoją wizją podzielił się z dziennikarzami Super Expressu. Nad sprawą pochylił się również portal o2.pl. Porażające słowa Krzysztofa Jackowskiego dotyczą konkretnego, dużego miasta w Polsce. Jeżeli wszystko się sprawdzi, ludzie będą z niego uciekać. Wiąże się z tym coś naprawdę potwornego. Co dokładnie Jackowski przekazał dziennikarzom?

Jasnowidz Jackowski wskazał polskie miasto. Ludzie będą z niego uciekać, porażająca wizja

Krzysztof Jackowski w ostatnich tygodniach ma ręce pełne roboty. Wraz z kończącym się rokiem 2022 oraz początkiem 2023 roku, wiele osób oraz redakcji stara się poznać przepowiednie najpopularniejszego jasnowidza w naszym kraju. Jackowskiemu przypisuje się przepowiedzenie naprawdę wielu istotnych zdarzeń. W przeszłości jasnowidz pomagał też policji – choćby w poszukiwaniu zaginionych osób. Tym razem na łamach Super Expressu odniósł się do sytuacji w naszym kraju. Krzysztof Jackowski wskazał pewne miasto w Polsce, w którym może wydarzyć się coś naprawdę niepokojącego – ludzie w wyniku pewnych zdarzeń mogą nawet z niego uciekać. Tym miastem zdaniem jasnowidza jest Rzeszów. Portal o2.pl przytacza jego wypowiedź dla Super Expressu:

Boje się tego powiedzieć. Rzeszów to może być rejon, w którym ludzie na własną rękę będą wyjeżdżać. Będą wyjeżdżać, ponieważ będą się czegoś bali. Będą wyjeżdżać nie na stałe, a z myślą, że wyjadą na jakiś czas. Ci, którzy wyjadają i będą chcieli wrócić, będą mieli problem.

Dlaczego jednak może się tak stać? Jasnowidz z Człuchowa wskazał konkretny powód.

ZOBACZ TAKŻE: Aż 60 tysięcy złotych kary w 2023 roku! Nie zapomnij złożyć tego dokumentu w terminie

Broń biologiczna, uszkodzona elektrownia atomowa?

Już w jednej z wcześniejszych wizji Jackowski mówił o tym, że rok 2023 może być najgorszym ze wszystkich ostatnich lat. Dlaczego jego zdaniem Rzeszów być może opustoszeje, a ludzie będą z niego uciekać? Wyjaśnia to portal o2.pl, na którym czytamy:

Dlaczego mieliby opuszczać swoje domy? Słynny jasnowidz uważa, że Rosjanie użyją w Ukrainie broni biologicznej, a jedna z rakiet może trafić w elektrownię atomową.

Warto przytoczyć jeszcze jedną wypowiedź jasnowidza Jackowskiego dla Super Expressu. Na łamach portalu mówi:

Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu mówiłem o tym, że będzie wojna i też wtedy to nie miało sensu.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski – zrzut ekranu

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.