Jasnowidz Jackowski przerywa milczenie – mówi o sprawie Iwony Wieczorek

jasnowidz jackowski przerywa milczenie

Jasnowidz Jackowski przerywa milczenie – mówi o sprawie Iwony Wieczorek! W tym roku minęło już 11 lat od jednego z najgłośniejszych zaginięć w całej historii naszego kraju. W sprawę Iwony Wieczorek przez wiele lat zaangażowanych było mnóstwo osób, właśnie z Krzysztofem Jackowskim na czele. Ostatnimi czasy w jej temacie, jasnowidz z Człuchowa jednak milczał. Teraz postanowił powiedzieć, dlaczego unika tematu. Zdradził coś jeszcze, będąc jednak przy tym wyraźnie enigmatyczny. Wydał nawet krótkie oświadczenie na wideo, które możecie zobaczyć w dalszej części tekstu.

Jasnowidz Jackowski przerywa milczenie – mówi o sprawie Iwony Wieczorek

Znów głośno o jasnowidzu Jackowskim. Niedawno sieć żyła jego przepowiednią z przeszłości, która sprawdziła się niemal w 100% i miała dowodzić tego, że nie rzuca on słów na wiatr. W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski regularnie łączy się ze swoimi widzami za pośrednictwem transmisji w serwisie YouTube. Porusza tam tematy bieżące, wraca do głośnych wydarzeń z przeszłości, ale co dla widzów najważniejsze – snuje wizje dotyczące przyszłości.

Wiele osób niedawno zaczęło jednak zalewać jasnowidza pytaniami o sprawę Iwony Wieczorek, w którą ten był dość mocno zaangażowany. Jednak, co ciekawe, Jackowski wydawał się raczej milczeć, jeśli chodzi o ten konkretny temat. Po 11 latach od jednego z najgłośniejszych zaginięć w Polsce, postanowił jednak przemówić i wyjaśnić pewne kwestie. Jasnowidz z Człuchowa powiedział wprost, że mowa o bardzo dziwnej sprawie i bardzo dziwnych okolicznościach.

ZOBACZ TAKŻE: „SKOJARZYŁO MI SIĘ, ŻE ON WISI” – STRASZNA PRZEPOWIEDNIA JASNOWIDZA JACKOWSKIEGO SPRZED LAT, KTÓRA SIĘ SPRAWDZIŁA

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wydał oświadczenie w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

W mediach społecznościowych Jackowskiego pojawiło się krótkie wideo, na którym odnosi się on do sprawy Iwony Wieczorek. Ewidentnie da się odczuć, że jasnowidz wie sporo, jednak nie może o tym mówić – co sam zresztą przyznał. Ponadto, jak wcześniej wspomniano, sprawę oraz okoliczności z nią związane, nazywa bardzo dziwnymi.

Z pewnych powodów ja dawno zamilkłem o sprawie Iwony Wieczorek i nie mam zamiaru do niej wracać. Sprawa Iwony Wieczorek może okazać się sprawą bardzo dziwną, o bardzo dziwnych okolicznościach.

Po czym dodał:

Z racji pewnych nie mogę o tym mówić i nie chcę o tym mówić, nie jestem upoważniony, aby o tym mówić. Natomiast bardzo chętnie chciałbym z wami się tym podzielić, ale z wielu przyczyn nie mogę tego powiedzieć. Nie jestem upoważniony, żeby to mówić.

źródło: radiozet.pl, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.