Jarosław Kaczyński: „po wyborach czekają mnie dwie operacje”

Jarosław Kaczyński w rozmowie z Super Expressem poinformował o tym, że po wyborach czekają go dwie operacje. Mianowicie chodzi o staw kolanowy, dokładnie o wszczepienie endoprotezy. Dojdzie do tego rehabilitacja – „Niestety muszę to przeprowadzić”. 

 

Operacje to konieczność

Jarosław Kaczyński powiedział kilka słów na temat czekających go operacji w ramach wywiadu dla Super Expressu. Niestety, chwile po wyborach musi poddać się dwóm zabiegom. Chodzi o wszczepienie endoprotezy stawu w jednej nodze. Następnie rok przerwy i kolejna operacja w drugim kolanie. Zabieg podobno miał zostać przeprowadzony w styczniu, jednak rehabilitacja przyniosła pozytywne rezultaty, termin przesunięto.

Dodatkowo, wybory i kampania wyborcza to kolejne punkty, które przesunęły termin, gdyż wymagają pełnego zaangażowania. Czas po wyborach to najlepsze rozwiązanie.

Po drugim zabiegu, Jarosław Kaczyński zostanie jeszcze od 7 do 10 dni w szpitalu, a następnie będzie musiał chodzić z pomocą kul. Jak sam powiedział, jest to dość męczące, jednak już miał z tym do czynienia.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.