Jaki wynik meczu Polska – Argentyna? Jasnowidz Jackowski zabrał głos!

jaki wynik meczu polska argentyna

Jaki wynik meczu Polska – Argentyna? Jasnowidz zabrał głos w tej sprawie! Mecz, którym żyje dziś cały kraj, może dać naszej reprezentacji przepustkę do awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Katarze. Czy biało-czerwonym uda się wygrać? Dziennikarze postanowili zapytać o to najpopularniejszego polskiego jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Niestety, nie ma on zbyt dobrych wieści dla kibiców…

Jaki wynik meczu Polska – Argentyna? Jasnowidz Krzysztof Jackowski zabrał głos!

Mecz Polska – Argentyna zbliża się wielkimi krokami. Już dziś późnym wieczorem dowiemy się, czy reprezentacja Polski prowadzona przez Czesława Michniewicza dokonała czegoś wielkiego i awansowała do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Katarze. Aby tak się stało – bez oglądania się na wynik drugiego meczu naszej grupy – Polska musi przynajmniej zremisować z Argentyną. Zwycięstwo natomiast, bez względu na inne mecze, zapewni nam pierwsze miejsce w grupie.

Co jednak ciekawe, nawet w przypadku porażki możemy awansować z grupy. Do tego potrzebne będzie jednak korzystne rozstrzygnięcie w starciu Meksyku z Arabią Saudyjską. W sieci nie brakuje szczegółowych wyliczeń, jednak oczywiste jest, że najlepiej awans wywalczyć na boisku, bez oglądania się na innych.

O pojedynek Polski z Argentyną, dziennikarze Super Expressu zapytali najpopularniejszego polskiego jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Ten nie miał jednak najlepszych wieści. Nie chciał zdradzić wyniku meczu, a zamiast tego wyjaśnił pewne zależności związane z nadchodzącym spotkaniem:

Mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka […] Jest to suma różnych, zależnych i niezależnych, rzeczy dziejących się w odpowiednim czasie. Prawdę mówiąc, nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości.

Później jednak, choć jasnowidz nie zdradził samego wyniku, powiedział coś ważnego w kontekście pojedynku z Argentyną.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wściekłego Michniewicza jeszcze nie widzieliście. Tego nie pokazali w TV [WIDEO]

„Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali”

Portal o2.pl przytoczył wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego, dotyczącą meczu Polski i Argentyny. Dla Super Expressu jasnowidz zdradził, że nawet gdyby znał wynik wieczornego starcia – nikomu by go nie zdradził:

Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobrej zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali.

Na sam koniec polecił, żeby nawet w przypadku porażki być wyrozumiałym dla swojej drużyny narodowej:

Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: zrzut ekranu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.