Jak wykorzystać 2 miliardy złotych dotacji? Prezentuje TVP [WIDEO]

Jak wykorzystać 2 miliardy

W sieci coraz większą popularność zyskuje fragment programu „W Kontrze” emitowany w TVP Info. To kolejna produkcja, która pokazuje, jak wykorzystać 2 miliardy złotych dotacji. Tym razem swój popis dał Jarosław Jakimowicz, udający grę na gitarze i tańcząca do Modern Talking Magdalena Ogórek.

Jak wykorzystać 2 miliardy dotacji?

Telewizja Publiczna nieprzerwanie od lat wzbudza kontrowersje, a wielu widzów zarzuca im manipulowanie treścią i cenzurę. Wpadki zdarzają się każdemu, jednak te wykonane przez TVP szybko stają się hitami w sieci. Całkiem niedawno mówiło się o „Szkole z TVP”, gdzie nauczyciele regularnie popełniali błędy. Głośno było także o zamazanym serduszku WOŚP czy imprezie sylwestrowej. To jednak nie koniec. „W Kontrze” to nowy program publicystyczny emitowany w TVP Info, prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Pojawiają się w nim liczni eksperci, którzy wraz z gospodarzami komentują bieżące sprawy społeczno-polityczne. Odcinek z dnia 3 stycznia z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów na długo.

ZOBACZ TAKŻE: SERDUSZKO WOŚP ZAMAZANE W „WIADOMOŚCIACH”! GŁOS ZABRAŁ JUREK OWSIAK I TVP

Fragment odcinka, który coraz bardziej zyskuje popularność jest bardzo… zaskakujący. Na początku programu prowadzący witają się z publicznością, jednak zaraz po tym Jarosław Jakimowicz niespodziewanie otrzymuje gitarę. Zdziwiona Magdalena Ogórek dopytuje, czy jest to przesyłka, która wczoraj dotarła. Prezenter odpowiada twierdząco i prosi „reżyserkę” o muzykę. W tle słychać taneczny przebój zespołu Modern Talking – „You’re My Heart, You’re My Soul”. Nie mniej jednak to nie koniec, a najlepsze dopiero się zaczyna. Jakimowicz udaje, że gra na gitarze, a Magdalena Ogórek raczy widzów swoim układem tanecznym.

Nagranie udostępnił na swoim Twitterze m.in. poseł Tomasz Trela. W poście napisał:

Gdyby tak jednak do nich prezes Kurski dołączył, byłoby „Troje Młodych (kiedyś) Wilków” zaprasza na cyrkowy występ za Wasze 2 mld zł. Z tym też trzeba zrobić porządek!


TVP po raz kolejny pokazało, jak można wykorzystać 2 miliardy dotacji.

źródło: twitter.com, kultura.onet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.