Jackowski wziął do ręki zdjęcie Bidena i je powąchał. Wtedy stało się to

jackowski wziął do ręki zdjęcie

Jackowski wziął do ręki zdjęcie Joe Bidena i je powąchał. Wtedy doświadczył wizji, którą podzielił się ze swoimi fanami. Wszystko miało miejsce podczas jednej z transmisji na żywo, podczas których jasnowidz mówi o swoich przeczuciach oraz odpowiada na pytania widzów. Co takiego zobaczył tym razem? Trzeba przyznać, że słowa Jackowskiego oraz forma, w jaką przedstawił wizję, jest bardzo interesująca. Szczegóły poniżej.

Jackowski wziął do ręki zdjęcie Bidena i je powąchał. Wtedy stało się to

Prezydent USA Joe Biden niedawno odwiedził Polskę, co skłoniło jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego do podzielenia się swoją kolejną wizją. Jackowski, który jest popularnym prorokiem, często dzieli się swoimi przeczuciami na platformie YouTube. Tak było i tym razem.

Podczas ostatniej transmisji najpopularniejszy polski jasnowidz użył rekwizytów, w tym zdjęć Joe Bidena i Andrzeja Dudy. W pewnym momencie dotknął i powąchał fotografię prezydenta USA. Powiedział, że prezydent Ukrainy otrzymał „pewną propozycję” od Bidena, ale nie ujawnił zbyt wielu szczegółów:

Prezydent Biden przyjechał z nastawieniem zakończenia tej wojny, bo ta wojna zaczyna być niekorzystna. Mam wrażenie, że w rozmowie z Zełenskim mógł zostać zaskoczony. Biden pokazał mu pewne realia, które… zostawmy to.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zapłacisz teraz za cheesburgera w McDonald’s! Podwyżka ceny to już fakt

Polska dostała od Stanów Zjednoczonych trzy ważne zadania do wykonania? Jackowski zdradza szczegóły swojej wizji

Co ciekawe, podobny zabieg jak w przypadku zdjęcia Joe Bidena, jasnowidz zrobił ze zdjęciem Andrzeja Dudy. Wtedy także go olśniło. Mówił bowiem o trzech zadaniach, jakie Amerykanie mieli wyznaczyć Polsce. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego kwiecień ma okazać się kluczowy i właśnie wtedy nastąpi swego rodzaju przełom w kontekście wojny. W portalu o2.pl czytamy o wspomnianych zadaniach dla Polski:

Pierwsze z nich ma polegać na obronie granicy z Białorusią. Jackowski zapowiedział poza tym, że dojdzie do zwiększenia poboru do wojska. Profeta podkreślił, że nie będzie to jednak oznaczać, że w Polsce toczone będą działania wojenne. Później mówił jeszcze o tym, że w kwietniu ma nastąpić przełom w kontekście wojny w Ukrainie.

źródło: o2.pl, YouTube – Krzysztof Jackowski; foto: YouTube