Jackowski wskazał konkretne polskie miasto. „Widzę zabarykadowane ulice”

jasnowidz jackowski wskazał polskie miasto

Jackowski wskazał konkretne polskie miasto. „Widzę zabarykadowane ulice”. Kolejną przerażającą wizją niedalekiej przeszłości, najpopularniejszy polski jasnowidz podzielił się z redakcją Super Expressu. Krzysztof Jackowski jest bardzo szanowaną personą, a jego przepowiednie – choć nie zawsze się sprawdzają – skupiają uwagę społeczeństwa i są chętnie komentowane. W którym polskim mieście rozegrają się wydarzenia, o których opowiedział jasnowidz? Odpowiedź na to pytanie poniżej!

Jackowski wskazał konkretne polskie miasto. „Widzę zabarykadowane ulice”

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie jest rozchwytywany przez media. Najpopularniejszy polski jasnowidz chętnie dzieli się swoimi wizjami. Choć nie wszystkie z nich się spełniają, ludzie z uwagą nasłuchują nowych informacji, jakie ma do przekazania Jackowski. Szczególnie tych, które dotyczą naszego kraju. Właśnie o pewnym polskim mieście jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się ostatnio na łamach Super Expressu. Zobaczył tam zabarykadowane ulice. Co to można oznaczać? I o jakie miasto tak właściwie chodzi?

W swojej wizji Jackowski zobaczył Toruń. To jedna z tych przepowiedni, które wywołują silny niepokój. Słowa jasnowidza dla Super Expressu przytacza o2.pl:

Dla Torunia, jaki to będzie rok? Kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuję, więc to od razu mówię. Ja boję się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowana ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie móc przejechać.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażające odkrycie w lumpeksie. Od razu przyjechała policja [FOTO]

Wybory się nie odbędą? Zaskakujące słowa jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski podzielił się z Super Expressem jeszcze jednym przeczuciem. Chodzi o wybory, których temat poruszał już także w przeszłości. Czy Polskę czeka swego rodzaju przewrót? Krzysztof Jackowski mówił o suwerenności pewnych regionów Polski, oraz że rządy sprawować będzie Komisja Tymczasowa:

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne, czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja, mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna, też wtedy to nie miało sensu.

źródło: o2.pl, Super Express, YouTube; foto: zrzut ekranu YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.