Jacek Jaworek ukrywa się w Australii?! Tamtejsze władze wydały ostrzeżenie!

Jacek Jaworek

W lipcu tego roku Jacek Jaworek zamordował 3-osobową rodzinę. Po dziś dzień nie został schwytany, jednak najnowsze doniesienia wskazują na nowy trop. Media w Australii wydały specjalne komunikaty ostrzegające przed polskim zbrodniarzem. Czyżby to właśnie tam się ukrywał? Poznajcie szczegóły!

Morderstwo w Borowcach

Mimo upływu miesięcy, Polacy wciąż żyją tragicznymi wydarzeniami mającymi miejsce w miejscowości Borowce. To właśnie tam doszło to okrutnego mordu, którego dopuścił się poszukiwany Jacek Jaworek. Przypomnijmy, że mężczyzna z zimną krwią zabił 44-letnią kobietę, jej 44-letniego męża oraz ich 17-letniego syna. Każda z tych osób zmarła w wyniku ran postrzałowych. Cudem przeżył jedynie 13-letni syn pary, który zdołał schować się, a następnie uciec przed mordercą – własnym wujkiem. Prawdopodobnym powodem kłótni, po której doszło do masakry miały być pieniądze, których Jacek nie płacił bratu za pomieszkiwanie w jego domu.

ZOBACZ TAKŻE: JACEK JAWOREK WKTYWNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH? WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW!

Jacek Jaworek ukrywa się w Australii?

Media regularnie informują o kolejnych doniesieniach w sprawie. Wszyscy czekają na przełom, który sprawi, że morderca wreszcie odpowie za swoje czyny.

Jak się okazuje, trop tym razem wskazuje na… Australię! Śledczy od jakiegoś czasu podejrzewali, że mężczyzna może ukrywać się poza granicami Polski. Swego czasu sugerowano, że może być to Austria. Tymczasem okazuje się, że australijskie media wydały specjalne ostrzeżenia i komunikaty związane z Jackiem Jaworkiem. W sieci i telewizji opublikowano wizerunek polskiego mordercy, a także poinformowano o nagrodzie dla osoby, która pomoże w schwytaniu mężczyzny.

Warto dodać, że Jacek Jaworek jest poszukiwany przez Europol. Wystawiono za nim list gończy oraz czerwoną notę Interpolu. Przypominamy, że za pomoc w schwytaniu lub ustaleniu miejsca pobytu Jacka Jaworka, Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy zł. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje związane ze sprawą, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

 

źródło: planeta.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.