Implant ważący 10kg eksplodował w piersi influencerki. Pokazała zdjęcia [FOTO]

implant ważący

Implant ważący 10 kilogramów eksplodował w piersi influencerki. Pochodząca z Kanady kobieta przeżyła niedawno prawdziwy dramat. Lubująca się w modyfikacjach ciała Mary Magdalene wyróżnia się przede wszystkim rozmiarem biustu. Oprócz operacji powiększania piersi, modyfikowała też między innymi kształt twarzy. Niedługo będzie musiała poddać się kolejnemu zabiegowi. Wszystko przez fakt, że jeden z jej implantów po prostu eksplodował. Mary pokazała w sieci zdjęcia. Szczegóły i fotografie poniżej.

Implant ważący 10kg eksplodował w piersi influencerki. Pokazała zdjęcia [FOTO]

W minionych latach operacje plastyczne i zabiegi mające za cel poprawić urodę, są popularniejsze niż kiedykolwiek. Decyduje się na nie coraz więcej kobiet. Jak jednak pokazuje wiele przykładów, łatwo się od nich uzależnić. Takie wrażenie można odnieść patrząc choćby na Mary Magdalene. Pochodząca z Kanady przedstawicielka płci pięknej zasłynęła z zamiłowania do operacji plastycznych. Niedawno przeżyła jednak dramat. Mianowicie, jak podają media na niemal całym świecie – eksplodował jeden z jej implantów, ważący aż 10 kilogramów. Implant znajdował się w piersi influencerki.

W swoich mediach społecznościowych 25-latka opowiedziała o przykrym zdarzeniu. Do czasu, aż nie przejdzie kolejnego zabiegu, kobieta funkcjonuje z jedną, olbrzymią piersią. To, jak Mary wyglądała po zdarzeniu, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Tak zakończyły się walentynkowe igraszki. Na SOR musiała przyjechać straż pożarna

Młoda kobieta na operacje wydała w przeliczeniu już ponad 100 tysięcy złotych

Pieniądze, jakie 25-latka wydała na wszystkie dotychczasowe operacje, mogą porażać. Jak czytamy w serwisie rmfmaxx.pl jest to kwota przekraczająca w przeliczeniu 100 tysięcy złotych. Kobiety nie zraził nawet fakt ostatniej niebezpiecznej sytuacji. Wiadomo, że implant wróci na swoje miejsce. Niemniej jednak, Mary nie wyklucza, że w przyszłości powróci do naturalnego rozmiaru piersi.

Kobieta przyznała też, że spotyka się z niepochlebnymi komentarzami na temat jej wyglądu, jednak stara się nimi zbytnio nie przejmować.

Na rmfmaxx.pl o kobiecie czytamy:

Do całej sytuacji podeszła raczej żartobliwie i ironicznie pytała, czy ma pozostać przy tym wyglądzie. Jednocześnie zdradziła, że ma zamiar powrócić do swojego naturalnego wizerunku w przyszłości.

źródło: rmfmaxx.pl, Instagram; foto; Instagram