Ile płaci się w restauracji Lewandowskiego? Ceny wyciekły do sieci!

ile płaci się w restauracji lewandowskiego

Ile płaci się w restauracji Roberta Lewandowskiego? W sieci pojawiły się ceny niektórych pozycji, jakie pojawiają się w lokalu. Portal o2.pl pisze też o wyjątkowych daniach oraz przekąskach, jakie się tam serwuje – są one ściśle związane z kapitanem reprezentacji Polski. Restauracja jest potężna, a wszystko wykonano z naprawdę godnym uwagi rozmachem. Znajduje się w niej między innymi bar sportowy, który powinien okazać się gratką dla wszystkich kibiców. Co wiadomo o restauracji Lewandowskiego? Jakie potrawy tam zjemy? Czy jest tam drogo?

Ile płaci się w restauracji Lewandowskiego? Ceny wyciekły do sieci! Drogo?

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje – i nie tylko na boisku. Mianowicie, tym razem najlepszy polski piłkarz zainwestował w kolejny biznes, jakim jest mająca stać na bardzo wysokim poziomie restauracja. Gwiazda Bayernu to jeden z trzech wspólników lokalu, o którym mowa. W o2.pl czytamy, że restauracja Lewandowskiego znajduje się na Browarach Warszawskich i ma aż 3300 metrów kwadratowych.

Otwarcie znajdującego się tam baru sportowego nastąpiło w poniedziałek, natomiast już we wtorek goście mogli korzystać z restauracji. Dużo uwagi poświęca się właśnie sportowej części lokalu, o czym w WP mówił jeden z udziałowców biznesu, Jacek Trybuchowski. Fragmenty jego wypowiedzi cytujemy poniżej:

To właśnie ta część ma najbardziej sportowy charakter, to nasza świątynia sportu. Znajduje się tu kilkanaście telewizorów, to miejsce może pomieścić 115 osób.

Jak natomiast wygląda menu i ceny? Czy każdy może pozwolić sobie na wizytę w nowej restauracji Lewandowskiego?

ZOBACZ TAKŻE: PARAGON Z TEJ SAMEJ STACJI BENZYNOWEJ ROK TEMU I DZIŚ. SZOKUJĄCY WZROST CEN. ZDJĘCIE RACHUNKU HITEM POLSKIEGO INTERNETU [FOTO]

Bajgle w kształcie „dziewiątek”, Hat Trick Pretzel Pizza, schabowy z kością – ile się płaci?

W menu restauracji Lewandowskiego pojawiło się wiele bardzo ciekawych, tematycznych wręcz przekąsek i innych pozycji. Uwagę zwracają bajgle w kształcie „dziewiątek”, a więc numeru, z jakim od zawsze występuje popularny RL9. Cena bajgli startuje od 10,90zł. Hat Trick Pretzel Pizza – jak sama nazwa wskazuje – to trzy małe pizze na specjalnym cieście. Za taką pozycję trzeba zapłacić 41,90zł.

W sieci pojawił się też fragment menu, na którym widzimy takie przysmaki, jak schabowy z kością (cięty przez chefa grillowany schab z kością rasy Złotnicka Pstra, chrupiąca posypka pangrattato, ziemniaki „z ogniska”, świeży ogórek – 39,90zł), bulgogi chopped steak (25cm steka z siekanej wołowiny z wieprzowiną z grilla, liście azjatyckie, grillowane pędy brokuła, makaron sojowy, sos bulgogi – 39,90zł) czy sticky piggy ribs (59,90zł).

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.