III wojna światowa we wrześniu? Słowa Jackowskiego mrożą krew w żyłach

jackowski będziemy musieli uciekać

III wojna światowa już we wrześniu tego roku? Taką wizję ogłosił popularny polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Sławę zawdzięcza temu, że często pomagał policji w odszukiwaniu zaginionych osób. Okazuje się jednak, że z różnym skutkiem. Ostatecznie policja odeszła od korzystania z usług jasnowidzów, a z pewnością robi to aktualnie dużo rzadziej niż niegdyś. Krzysztof Jackowski jednak nadal prowadzi swoją działalność, a ostatnio opowiedział o mrocznej wizji III wojny światowej. Wszystko ma mieć początek w Iranie, który aktualnie prowadzi konflikt ze Stanami Zjednoczonymi. Czy Polska jest zagrożona?

III wojna światowa już we wrześniu tego roku?

Krzysztof Jackowski to bardzo popularny, chyba najbardziej znany polski jasnowidz. Jego główną specjalnością jest odgadywanie miejsca pobytu zaginionych osób, oraz wydarzeń kryminalnych z nimi związanych. Co roku jednak podejmuje się także przepowiedni dla Polski. Sam o sobie Jackowski mówi, że często się myli, ale zdecydowanie częściej ma rację. Trafność swoich wizji ocenia na 80%. Czy rzeczywiście ta wartość powinna jednak być aż tak wysoka?

Początkiem konfliktu na skalę światową ma być wojna Stanów Zjednoczonych z Iranem

Ostatnimi czasu coraz więcej mówi się o rosnącym konflikcie między Stanami Zjednoczonymi oraz Iranem. Problematyczną sprawą są umowy nuklearne, które Iran ma notorycznie łamać. Nie podoba się to USA. Jak dotąd sytuacja jest mocno zaogniona, a konflikt wydaje się wisieć na włosku. Próby jasnowidzenia w tej kwestii podjął się właśnie Jackowski.

Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taka ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna.

Jasnowidz swoją wizję opublikował w nagraniu na serwisie YouTube. W końcu przeszedł do konkretnych, mrocznych wizji. Niektóre z jego słów mrożą krew w żyłach.

Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju. I w trakcie tej defilady coś się stanie. Tu nie chodzi o Iran. […] Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany.

Ponadto jasnowidz zwrócił uwagę na to, że w konflikcie udział może brać Polska, która jest sojusznikiem USA. Wszystko jednak może nie wyjść na dobre naszemu narodowi. Jackowski określa Polskę jako „mięso armatnie” Stanów Zjednoczonych. 

Ponadto Jackowski zwiastuje bardzo mocną odpowiedź Iranu na dokonane ewentualne ataki. Czy na myśli ma broń atomową? 

Dziwnie mi się to kojarzy. Dojdzie do trzech ataków, albo przez trzy dni będą naloty na Iran. Te pierwsze naloty na Iran mogą być bez odzewu. Iran może nas zaskoczyć, bo nie będzie odwetu. Po trzecim ataku nastąpi odwet, ale nie zaraz po ataku. I to będzie odwet piorunujący. Po trzecim nalocie Iran da potężne odparcie.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.