Horror na Ukrainie. Mer Irpienia zdradził, co Rosjanie wyrządzili kobietom i dziewczętom

horror na ukrainie

Horror na Ukrainie. Mer Irpienia zdradził co Rosjanie wyrządzili kobietom i dziewczętom. Informacje przekazane przez Ołeksandra Markuszyna przyprawiają o dreszcze i pokazują skalę bestialstwa rosyjskiego wojska. Jak czytamy w RMF24.pl – żołnierze z Rosji rozstrzelali kobiety i dziewczęta, aby później przejechać po ich ciałach czołgami. To po protu nie mieści się w głowie. Na jaw wychodzi coraz więcej faktów o ludobójstwie, którego dopuścili się Rosjanie. To bezprecedensowa sytuacja w tych czasach.

Horror na Ukrainie. Mer Irpienia zdradził, co Rosjanie wyrządzili kobietom i dziewczętom. Ich brutalność i bestialstwo nie ma już żadnych granic

Kolejne potworne wieści docierają z Ukrainy. Choć miejscowi odbijają coraz więcej miast, w których przebywali Rosjanie – dochodzi w nich do odkryć rodem z najstraszniejszego horroru. O wszystkim mówił między innymi mer Irpienia. Ołeksandr Markuszyn zdradził, jak bestialskich czynów dopuścili się Rosjanie. Według relacji Markuszyna, żołnierze z Rosji rozstrzelali kobiety i dziewczęta. Później przejechali czołgami po ich ciałach. To po prostu nie mieści się w głowie. RMF24.pl przytacza wypowiedź Ołeksandra Markuszyna:

Rosyjscy żołnierze rozstrzelali w podkijowskim Irpieniu kobiety i dziewczęta, a potem przejechali czołgami po ich ciałach.

Powyższa wypowiedź pochodzi z nagrania dla Deutsche Welle. W niedzielę wszystko upublicznił znany portal Nexta.

ZOBACZ TAKŻE: OŚWIADCZENIE POPULARNEGO AKTORA, ANTONIEGO KRÓLIKOWSKIEGO. JAK TŁUMACZY SIĘ Z ORGANIZACJI WALKI SOBOWTÓRA WOŁODYMYRA ZEŁENSKIEGO Z SOBOWTÓREM WŁADIMIRA PUTINA?

Ukraińcy odbili Irpień z rąk Rosjan, ale połowa miasta jest kompletnie zniszczona

Jak czytamy w RMF24.pl, Ukraińcy Irpień z rąk Rosjan odbili jeszcze w piątek. Wtedy też na jaw zaczęły wychodzić potworne zbrodnie dokonywane przez rosyjskie wojsko. Ich skala jak dotąd nie była jeszcze znana i tak dobrze udokumentowana. Mer Irpienia ponadto ocenił, że połowa miasta jest kompletnie zniszczona. Wszystko za sprawą inwazji Rosjan.

foto: Twitter; źródło: Nexta, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.