Gwiazda przyleciała do Polski i spotka się z Kuleszą! To nowy selekcjoner?!

filar reprezentacji polski

Gwiazda przyleciała do Polski i spotka się z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezarym Kuleszą! Czy właśnie jesteśmy na ostatniej prostej, jeśli chodzi o wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski? Wiele na to wskazuje! Dziennikarze sportowi donoszą o najnowszych rewelacjach prosto z PZPN. „Zdobywca Złotej Piłki i mistrz świata przyleciał do Polski, by porozmawiać o ew. poprowadzeniu reprezentacji” – napisał na Twitterze Sebastian Staszewski. Już teraz wiadomo o kogo chodzi. Mówi się także o wstępnych szczegółach potencjalnej współpracy.

Gwiazda przyleciała do Polski i spotka się z Cezarym Kuleszą! Czy właśnie to jest nowy selekcjoner?

Piłkarska reprezentacja Polski w piłce nożnej nadal pozostaje bez selekcjonera. Wszystko po tym, jak nasz zespół na rzecz brazylijskiego klubu porzucił Portugalczyk, Paulo Sousa. Bezkrólewie jednak najprawdopodobniej nie potrwa już długo. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ma ręce pełne roboty. W sobotę ma odbyć się kolejne spotkanie z potencjalnym selekcjonerem. Dziennikarze sportowi donoszą, że mowa o wielkiej gwieździe światowego futbolu. To Włoch, o którym mówiono już wcześniej. Jako zawodnik zdobywał Złotą Piłkę oraz wygrywał mundial w 2006 roku w Niemczech. O kim mowa?

Zdaniem Sebastiana Staszewskiego, z Kuleszą spotka się legendarny włoski obrońca, a aktualnie trener – Fabio Cannavaro. Na swoim Twitterze Sebastian Staszewski napisał, że to jeden z głównych kandydatów, ale nic nie jest jeszcze przesądzone:

W sobotnie popołudnie prezes PZPN Cezary Kulesza spotka się w Warszawie z Fabio Cannavaro! Zdobywca Złotej Piłki i mistrz świata przyleciał do Polski, by porozmawiać o ew. poprowadzeniu reprezentacji.

Adam Nawałka coraz dalej od objęcia polskiej reprezentacji

Sensacyjne doniesienia pokrywają się z tym, o czym mówi się w kuluarach. Mianowicie, coraz dalej od objęcia polskiej drużyny narodowej ma być Adam Nawałka – do niedawna faworyt kibiców i bukmacherów do pełnienia tejże roli.  Mówi się, że Nawałka miał nie przekonać do siebie prezesa Kuleszy.

Dodatkowo pojawił się temat objęcia przez Nawałkę reprezentacji Kosowa. I choć trener wszystkiemu zaprzeczył, w PZPN – jak donoszą dziennikarze – zamieszania nie odebrano zbyt dobrze.

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI BYŁ W TELEWIZJI. WOJNA W 2022 ROKU WISI NA WŁOSKU?!

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.