Gang małp zaatakował mężczyznę. Niezwykłe nagranie [WIDEO]

gang

Gang małp zaatakował mężczyznę. Choć brzmi to jak tytuł zabawnego filmiku z sieci, osobie która padła ofiarom zwierząt wcale nie było do śmiechu. Okazuje się bowiem, że problem małp w Indiach jest dość poważny. Ludzie zaczynają się ich bać, te z kolei czują się bezkarnie. Zarejestrowany na kamerze atak nie jest wyjątkiem. Podobnych zdarzeń są tam setki. Małpy mogą przenosić groźne choroby, a w dodatku, jak widać na nagraniu, bywają agresywne. Zobacz szokujący film!

Gang małp zaatakował mężczyznę

Małpy wielu kojarzą się z bardzo przyjemnymi, przyjaznymi wręcz osobnikami. Przez Polaków widywane są jednak co najwyżej w zoo lub na filmach. W innych krajach natomiast, ludzie z małpami muszą obcować na co dzień. Okazuje się jednak, że wcale nie są to tak bardzo potulne zwierzęta, jak wszystkim się wydaje. Przekonał się o tym na własnej skórze pewien mężczyzna z Indii. Gdy zaparkował pod domem swój skuter, padł ofiarą stada małp. Nagranie z dość niebezpiecznego zajścia można zobaczyć poniżej:

Małpy osaczyły i powaliły swoją ofiarę

Gdy mężczyzna zaparkował swój skuter, udał się do wejścia do swojego mieszkania. Wszystko ze strony zwierząt wyglądało niemal jak zaplanowana akcja. Jedna z nich czekała tuż przed drzwiami do budynku. Gdy zatrzymała mężczyznę, za moment do akcji wkroczyła reszta. Małpy dosłownie osaczyły ofiarę. Jedna z nich wskoczyła mężczyźnie na plecy i powaliła go. Zaraz zaroiło się od reszty zwierząt.

Mężczyźnie udało się oswobodzić i uciec, jednak małpy podjęły jeszcze jedną próbę ataku. Na pomoc wyszedł jeden z sąsiadów – trzymając miotłę. Czy jest to sposób miejscowych mieszkańców na radzenie sobie z tymi szkodnikami?

Małpy problemem w Indiach

Małpy stają się coraz większym problemem w Indiach. Jest ich coraz więcej, a przez rozbudowę miast, zaczęły koczownicze życie na ulicach. Często psocą, a nawet atakują ludzi – tak jak na powyższym filmie. Problem zdają się jednak bagatelizować władze. Mężczyzna, który został zaatakowany przez małpy, został poddany serii zastrzyków przeciwko wściekliźnie.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.