Friz rozdał ludziom ponad 20 tys. zł! Powód może was zaskoczyć!

Friz rozdał pieniądze

Friz i jego Ekipa wciąż zaskakują. Tym razem Karol w asyście swoich przyjaciół rozdał ludziom pieniądze. Kwoty, które otrzymali są zaskakująco duże. Co należało zrobić, aby otrzymać pieniądze? Możecie być w szoku…

Friz rozdał ludziom pieniądze

Friz, czyli Karol Wiśniewski, razem ze swoją Ekipą to jedni z najpopularniejszych youtuberów i influencerów w naszym kraju. Mogą pochwalić się milionowymi wyświetleniami w serwisie Youtube i ogromną rzeszą fanów.

W środę, 25 sierpnia w sieci pojawił się film, który zaskoczył wielu. Możemy zobaczyć w nim, jak Friz rozdał ludziom ponad 20 tys. zł! Na czym polegała cała akcja? Mianowicie Ekipa pojawiła się pod jednym ze sklepów w Małopolsce, w którym sprzedawane są artykuły szkolne z ich logiem. Osoby, które zdecydowała się na zakup ich produktów mogły spodziewać się rozmowy m.in. z Frizem, który prosił o ocenę rzeczy w skali od 1 do 10. Youtuberzy mnożyli notę razy tysiąc i dokładnie taką kwotę pieniędzy otrzymywała osoba, która zakupiła artykuły szkolne z ich logiem.

ZOBACZ TAKŻE: EKIPA WYSADZIŁA AUDI W POWIETRZE – W SIECI ZAWRZAŁO!

Dwie rodziny wystawiły 10 i otrzymały dziesięć tys. zł, natomiast jedna osoba oceniła na 8 i dostała osiem tys. Trzeba przyznać, że reakcje osób są zaskakujące, a część z nich możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Karol rozdaje pieniądze. Nie tak dawno wspomógł potrzebujące rodziny, które ucierpiały w wyniku powodzi. Film na ten temat możecie zobaczyć poniżej:

Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a internauci zasypali Ekipę ciepłymi słowami:

zabawa zabawą, ale miło się patrzy na takie uczynki z waszej strony

Wzruszyłam się, piękny gest

Fajnie że dzielisz się tym co masz i nie jesteś egoistą, a tak do tej pory uważałem Po tym co zrobiłeś, to na prawdę piękny gest – czytamy w komentarzach.

Fenomen Ekipy

Friz jako jeden z najpopularniejszych, najlepiej zarabiających i najbardziej wpływowych twórców w polskim internecie stale rozwija swoją działalność. Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu na rynku pojawiły się lody Ekipy stworzone we współpracy z marką Koral. Okazały się one ogromnym hitem, a firma przyznała, że lody te sprzedają się najlepiej ze wszystkich, które kiedykolwiek wypuścili na rynek. Zaledwie kilka tygodni temu poinformowano o kolejnym projekcie, którym są napoje Ekipy, a już dziś niemalże wszędzie dostępne są przybory szkolne z ich logiem.

Czym jeszcze nas zaskoczą?

 

źródło: youtube.com, eska.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.