Finał Big Brother 2019- kto w finale? Kiedy oglądać? SPRAWDŹ!

Big Brother powrócił na ekrany telewizorów po bardzo długiej przerwie. Dzisiaj cieszy się wciąż dużą popularnością i zainteresowaniem ze strony fanów. Wyczekany finał kolejnej już edycji daje widzom ogromną dawkę emocji! Finał Big Brother 2019- sprawdź, kto zawalczy o główną nagrodę i gdzie obejrzeć finał!

Big Brother 2019: uczestnicy

Popularne reality show powróciło po długiej przerwie. Big Brother już w pierwszych latach cieszył się dużą oglądalnością, jednak przeciwników programu było równie wielu. Po 11 latach w domu wielkiego brata zamieszkało 21 uczestników. Ponieważ obecnie w programie Big Brother zostały już tylko cztery osoby, to finał zbliża się wielkimi krokami! W zeszłym tygodniu ze swoim miejscem pożegnał się Oleh oraz Łukasz. Uczestnicy Big Brother, którzy będą walczyć o główną nagrodę to: Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Radosław Palacz i Bartłomiej Boruc. Kto może liczyć na finał Big Brother i zdobędzie główną nagrodę? Internauci nie mają żadnych wątpliwości!

Big Brother 2019: kto w finale?

Dzięki zdobytej nagrodzie za prawidłowe wykonanie zadania miejsce w finale Big Brother zdobył Igor. Krótko mówiąc, miał on do wyboru trzy osoby, z którymi chciałby przejść dalej. Igor zdecydował na udział Magdy, Radka i Bartka. Finałową czwórkę będziemy mogli oglądać na ekranach już w najbliższy weekend. Kto jest faworytem Big Brother? Patrząc na komentarze internautów, to zdecydowany prym wiedzie Magda. Dała się widzom poznać jako szczera i wesoła dziewczyna.

Finał Big Brother 2019: kiedy oglądać?

Ostatni odcinek Big Brother zostanie wyemitowany jeszcze w tym tygodniu! Finał Big Brother 2019 obejrzymy na kanale TVN7 o godzinie 20:00 w niedzielę 16 czerwca. Ponadto widzowie mają szansę wybrać swojego faworyta przez wysłanie SMS pod numer 7322. Dlatego już od 9 czerwca można zagłosować na uczestnika Big Brother, który powinien wygrać nagrodę główną! Jeden SMS to koszt 3,69 z VAT. Możliwe jest również wytypowanie zwycięzcy Big Brother online.

Który z uczestników zdobędzie główną nagrodę i wygra w finale Big Brother 2019? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę!

Źródło zdjęć: Instagram