Emma Stone jako Cruella De Mon – w sieci pierwsze zdjęcie!

Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie zapowiadające aktorską wersję filmu „Cruella”, w której rolę wcieli się Emma Stone. Będzie to nowa odsłona „101 dalmatyńczyków”, jednak na premierę trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Patrząc na zdjęcie… myślimy, że będzie warto!

Emma Stone kariera

Emma Stone jest jedną z bardziej cenionych aktorek młodego pokolenia. Pomimo wieku, ma na swoim koncie wiele znaczących ról, za które zresztą otrzymała niemałą liczbę nagród. Od komedii po bardziej dramatyczne role czy nawet science fiction.

Jednym z najgłośniejszych filmów z jej udziałem jest La La Land, za który otrzymała Oscara (najlepsza aktorka pierwszoplanowa). Dodatkowo, świetnie sprawdziła się w komedii u boku Ryana Goslinga. Mowa o Kocha, lubi, szanuje. W jakich filmach jeszcze zaprezentowała swój aktorski talent? Gangster Squad, Spider Man czy Faworyta. A znacie serial Maniac? Produkcja Netflixa, która przez cały czas trzyma mocno w napięciu.

Cruella nowy film Disneya

Na oficjalnym koncie Disneya na Twitterze, pojawiło się pierwsze zdjęcie, które zapowiada solowy film o losach Cruelli De Mon. Jak wiadomo, zagra ją Emma Stone, jednak na zdjęciu jest nie do poznania! Wszystko dzięki ciekawej i udanej charakteryzacji.

Kto dołączy do obsady filmu? Co ciekawe, pierwsze szczegóły podano na D23 Expo, czyli corocznym zjeździe fanów Disneya. Póki co, wiadomo że oprócz Emmy, do składu dołączą: Emma Thompson, Paul Walter Hauser oraz Joel Fry (panowie widoczni na zdjęciu).

Premiera natomiast zaplanowana jest na 28 maja 2021. W związku z tym, musicie jeszcze chwilę zaczekać, ale patrząc na zdjęcie, chyba warto uzbroić się w cierpliwość.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.