Dziwne znaki na niebie w Meksyku. Wszystko podczas trzęsienia ziemi

dziwne znaki na niebie

Dziwne znaki na niebie w Meksyku? Wszystko miało miejsce podczas silnego trzęsienia ziemi. Miejscową ludność wprawiło to w przerażenie. Głównie dlatego, że dwa gwałtowne zjawiska w połączeniu wyglądały naprawdę niepokojąco. Gdy ziemia się trzęsła, na niebie pojawiły się bardzo silne rozbłyski. Do tej pory nie ma stuprocentowej pewności, czym tak właściwie mogły one być. W sieci pojawiło się sporo nagrań, prezentujących to zjawisko. Słychać na nich także panikę osób. Jak czytamy w mediach społecznościowych, ludzie odbierali to jako apokalipsę. W dalszej części tekstu zobaczycie omawiane materiały.

Dziwne znaki na niebie w Meksyku? Wszystko podczas trzęsienia ziemi

Meksyk został doświadczony silnym trzęsieniem ziemi. Jego magnituda miała osiągnąć aż 7,1 a epicentrum wystąpiło na głębokości 10 kilometrów. Agencja Reuters podaje także, że środek trzęsienia zlokalizowano mniej więcej 17 kilometrów na północy wschód od Acapulco. W niektórych regionach kraju, wstrząsy były bardzo odczuwalne i wywołały panikę.

Gdyby jednak tego było mało – wstrząsom towarzyszyło jeszcze jedno, bardzo niepokojące zjawisko. Mianowicie, niebo co jakiś czas rozświetlało się na niebiesko. Światło było bardzo jasne i wywoływało przerażenie wśród i tak wystraszonych osób. Przypominać mogło to burzę. Niebieskie rozbłyski widać choćby na poniższym materiale:

ZOBACZ TAKŻE: TO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE SAMOLOTU! W PRZESTWORZACH WYBUCHŁA PANIKA, JEDEN Z PASAŻERÓW ZACHOWAŁ ZIMNĄ KREW [WIDEO]

Intensywne niebieskie rozbłyski na niebie, podczas trzęsienia ziemi w Meksyku. Co to było?

Ludzie zachodzą w głowę, z czym mieli do czynienia. Pojawiło się kilka teorii, jednak żadna nie została jeszcze w 100 procentach potwierdzona. W o2.pl czytamy, że naukowcy nadal nie są przekonani co do źródła pochodzenia jasnego światła, które podczas trzęsienia rozświetlało niebo. Warto jednak zaznaczyć, że podobne zjawisko pojawiło się w Meksyku, gdy ziemia zatrzęsła się w 2017 roku.

Bardzo możliwe, że rozbłyski pochodzą z wybuchów transformatorów elektrycznych, które ulegają uszkodzeniu podczas trzęsienia ziemi. Kolejne materiały można zobaczyć poniżej. Rozbłyski sprawiały, że ludzie jeszcze bardziej panikowali:

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.