„Dziś w szkole będzie rzeźnia” – 16-latka zaatakowała nożami w szkole w Zielonej Górze

ponad 2 tysiące zakażeń

„Dziś w szkole będzie rzeźnia” – 16-latka zaatakowała nożami w szkole w Zielonej Górze! Dramatyczne sceny miały miejsce dziś w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Za pomocą dwóch noży, uczennica zaatakowała trzy inne osoby które odniosły obrażenia. Na miejscu natychmiast pojawiła się grupa dochodzeniowa, uczniowie chowali się w klasach, a napastniczkę powstrzymali nauczyciele. Osoby ze środowiska 16-latki donoszą, że w jej mediach społecznościowych można było przeczytać zaskakujące i niepokojące wpisy. Przytaczane są między innymi zdania typu „dziś w szkole będzie rzeźnia”. Na szczęście życie żadnego z poszkodowanych nie jest zagrożone.

„Dziś w szkole będzie rzeźnia” – 16-latka zaatakowała nożami w szkole w Zielonej Górze!

Dramatyczne chwile miały dziś miejsce w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Jedna z nastolatek zabrała ze sobą do placówki noże kuchenne i zaatakowała innych uczniów. Jak podaje RMF24.pl, powołując się na policyjne źródła, napastniczka wbiegła na korytarz z nożami w rękach i raniła trzy przypadkowo napotkane osoby. Były to inne uczennice szkoły. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednakże nie uniknęły obrażeń. Mowa o ranach na plecach oraz łuku brwiowym jednej z poszkodowanych. Wszystkie trzy dziewczyny trafiły do szpitala.

Napastniczkę powstrzymali dopiero nauczyciele. Musieli oni sobie także poradzić z nagłym wybuchem paniki wśród swoich podopiecznych. Uczniowie chowali się w klasach i uciekali. W placówce na chwilę zapanował chaos.

ZOBACZ TAKŻE: KARA ŚMIERCI DLA ZWYRODNIAŁEJ PRZEDSZKOLANKI! KOBIETA OTRUŁA 25 SWOICH PODOPIECZNYCH – MALUCHY ZJADŁY OWSIANKĘ Z TAJEMNICZYM SKŁADNIKIEM. ŚLEDCZY USTALILI, CO ZNALAZŁO SIĘ W POKARMIE DZIECI

W mediach społecznościowych, napastniczka zamieszczała niepokojące wpisy. Zwiastowały one tragedię

Jak ustalają śledczy, bardzo interesujące tropy pojawiły się wcześniej w mediach społecznościowych 16-latki. Donosili o tym także inni uczniowie. RMF24.pl podaje, że jeszcze przed atakiem, właśnie z powodu mrożących krew w żyłach wpisów, napastniczka miała odbywać rozmowę ze szkolnym pedagogiem. To właśnie podczas rozmowy, dziewczyna miała wybiec na korytarz i zaatakować napotkane osoby.

Według znajomych nastolatki, w sieci przestrzegała przed tym, że wkrótce „coś się wydarzy”. Do tego miała napisać, że „dziś w szkole będzie rzeźnia”. Jak widać, tego typu zachowań nigdy nie należy bagatelizować.

Zajęcia w szkole postanowiono natychmiast zawiesić. Sprawę dokładnie bada miejscowa policja.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.