Dwugłowa koza przyszła na świat w USA! Rolnicy w szoku [ZDJĘCIA, WIDEO]

dwugłowa koza

Dwugłowa koza przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych! Tamtejsze środowiska związane z rolnictwem i hodowlą są w szoku. W sieci pojawiły się nagrania oraz zdjęcia niezwykłego zwierzęcia. To, mimo poważnej deformacji, przeżyło ciężki poród. Nie wiadomo jednak, jak długo będzie w stanie się rozwijać. Jego właściciele robią jednak wszystko, aby zostało z nimi jak najdłużej. Co ciekawe, koza je obiema głowami. To ewenement na skalę światową. Stworzenie urodziło się na rodzinnej farmie Nueske w Wittenberg, Wisconsin. Całą sprawę dokładnie opisuje zagraniczny portal ladbible.com.

Dwugłowa koza przyszła na świat w USA! Rolnicy w szoku

Do niebywałego zjawiska doszło w Stanach Zjednoczonych. Na famie Nueske w Wittenberg (Wisconsin), na świat przyszło wyjątkowe zwierzę – mianowicie, koza o dwóch głowach. Choć w historii takie przypadki miewały miejsce, zdeformowane zwierzęta często umierały na krótko po porodzie. Tym razem jest jednak inaczej. Koza żyje, a jak podaje portal ladbible.com, ku zdziwieniu ekspertów – je obiema głowami. To podobno rzadkość.

dwugłowa koza

Pracujący na farmie na łamach ladbible.com przyznali, że sam poród był dla nich ogromnym wydarzeniem. Wiele mniejsze nie było nie ich zdziwienie, gdy okazało się, że zwierzę ma dwa nosy i dwie pary oczu. Choć państwo Nueske hodowlą trudnią się już kilka lat, pierwszy raz są świadkiem tego typu zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: POKAZ CHAMSTWA W WYKONANIU KIEROWCY BMW NA POLSKICH DROGACH! ZAJECHANIE DROGI, WYZWISKA, UDERZENIE W TWARZ I UCIECZKA – W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE! ZOBACZ WIDEO

Właściciele zwierzęcia robią wszystko, aby utrzymać je przy życiu. Dbają o jego kondycję zdrowotną i fizyczną

Portal ladbible.com, który wnikliwie zajął się przypadkiem kozy o dwóch głowach, podaje, jakoby dwugłowe stworzenia nie były czymś zupełnie nowym w historii. Niewiele z nich jednak ma spore szanse na przeżycie. Inaczej jest tym razem. Aby koza rozwijała się stosunkowo dobrze, dbają jej właściciele. Jednakże, również oni nie są w stanie przewidzieć, jak długo zwierzę będzie mogło z nimi bez większych przeszkód egzystować.

dwugłowa koza

Kozie nadano imię Janus – wzorem rzymskiego, mitycznego boga o dwóch twarzach. Opiekunowie kozy cytowani przez zagraniczne portale mówią:

 

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać go silnym i zdrowym. Jesteśmy bardzo opiekuńczą, rodzinną farmą, staramy się jak najlepiej pomóc każdemu zwierzęciu.

źródło: ladbible.com