Dwa bajeczne gole Lewandowskiego. Polak znów zachwycił Hiszpanię [WIDEO]

dwa bajeczne gole lewandowskiego

Dwa bajeczne gole Lewandowskiego. Polak znów zachwycił Hiszpanię, a głównie dzięki niemu FC Barcelona wygrała arcyważny ligowy mecz z silnym rywalem. Robert Lewandowski jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie wprawił Camp Nou w ekstazę. Trudno wskazać, który gol reprezentanta Polski był ładniejszy. Materiały wideo z bramkami zobaczycie poniżej. Lewandowski jest na szczycie tabeli strzelców w lidze hiszpańskiej, jak dotąd notuje kosmiczne statystyki.

Dwa bajeczne gole Lewandowskiego. Polak znów zachwycił Hiszpanię – tak zabawił się z obroną i bramkarzem [WIDEO]

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa i nadal strzela jak na zawołanie w barwach FC Barcelony. Po niedawnym nieudanym hitowym meczu z Realem Madryt, teraz nadeszło szybkie przełamanie. Nieoficjalnie mówiło się, że zdobycie trzech punktów w starciu z Villarreal jest kluczowe do utrzymania posady przez trenera Xaviego. Ostatecznie tak się stało, a Barcelona odniosła pewne zwycięstwo. Duży w tym udział miał polski napastnik. Robert Lewandowski jeszcze przed przerwą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Zarówno pierwsze, jak i drugie trafienie Polaka było bajecznej urody i trudno wybrać ładniejsze. Popularny „Lewy” wynik meczu otworzył w 31. minucie spotkania, a obronę i bramkarza gości oszukał w następujący sposób:

Kapitalne uderzenie z granicy pola karnego – tak Lewandowski podwyższył prowadzenia z Villarreal

Na drugiego gola polskiego napastnika nie trzeba było czekać zbyt długo. Zaledwie 4 minuty później Lewandowski dołożył drugie przedniej urody trafienie i podwyższył prowadzenie Barcelony. Polak tym razem uderzył ze skraju pola karnego. Wyglądało to tak:

Ostatecznie Barcelona zwyciężyła 3:0 i dopisała bardzo ważne punkty w ligowej tabeli. Lewandowski po 10 kolejkach La Liga ma na swoim koncie już 11 bramek.

źródło: Twitter – Eleven Sports; foto: Twitter