Dramatyczny finał egzorcyzmów. Chciała wypędzić złego ducha z małego dziecka

dramatyczny finał egzorcyzmów

Dramatyczny finał egzorcyzmów. Kobieta chciała wypędzić „złego ducha” z ciała małego dziecka. Brutalny rytuał się jednak nie powiódł, a wszytko skutkowało tym, że dziewczynka doznała bardzo poważnych obrażeń. Pomoc niestety nadeszła za późno, a w wyniku odniesionych ran, kilkuletnie dziecko zmarło. Uwolnienie od „złego ducha” polegało na biciu dziewczynki drewnianą pałką. Do szamanki przynieśli ją jej rodzice. Jak się okazuje, to nie pierwszy tego typu przypadek.

Dramatyczny finał egzorcyzmów. Chciała wypędzić złego ducha z małego dziecka

Bardzo smutne a zarazem zatrważające wieści napływają z miejscowości Meegahawattee położonej nieopodal Kolombo na Sri Lance. Właśnie tam miało dojść do brutalnego rytuału egzorcyzmów, który zakończył się tragedią. Co gorsza, poszkodowane zostało małe dziecko, które do miejscowej szamanki przyprowadzili rodzice. Uznali bowiem, że w ciele dziecka zamieszkał „zły duch”.

Jak się jednak okazało, rytuał nie przebiegał w sposób kontrolowany. Co więcej, polegał na okładaniu małego dziecka drewnianą pałką. To miało sprawić, że zostanie ono uwolnione od działalności złych mocy. Jak zdradził rzecznik miejscowej policji, szamanka zwyczajnie pobiła dziecko drewnianą pałką. Wszystko rzecz jasna w ramach „egzorcyzmów”. Policję o wszystkim zawiadomili sąsiedzi. Jak jednak podaje portal RMF24.pl – na pomoc było już zbyt późno. Mimo usilnej walki o życie dziecka, nie udało się go uratować.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPOWIEDNIA ŚWIĘTEJ FAUSTYNY DOTYCZĄCA POLSKI – CZY ONA RÓWNIEŻ SIĘ SPEŁNI? BARDZO INTERESUJĄCE WIZJA, KTÓRA MOŻE ZMIENIĆ OBLICZE CAŁEGO ŚWIATA

Dziecko zmarło w szpitalu – wskutek odniesionych ran, których doznało podczas obrzędu egzorcyzmów

Tak jak wcześniej wspomniano, policję o całym procederze zawiadomili postronni ludzie, którzy słyszeli krzyk i płacz dziecka. Gdy pomoc nadeszła, było już za późno, a dziecko zmarło niedługo później w szpitalu. Portal Onet.pl podaje, że szamanka, która biła dziecko celem uwolnienia go od mocy „złego ducha”, została aresztowana przez funkcjonariuszy.

Co jednak interesujące, to nie pierwszy podobny przypadek w Sri Lance. Przez wierzenia ludzi, do podobnych rytuałów dochodzi dość często. Nie zawsze kończą się one tak tragicznie jak tym razem, jednakże mówi się, że nieudane egzorcyzmy miejscowych często skutkują kalectwem.

źródło: RMF24.pl, Onet

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.