Dramat dziewczyn, które ciężko zarabiają na OnlyFans! Co się wydarzyło?

dramat dziewczyn

Dramat dziewczyn, które ciężko zarabiają na OnlyFans! Co takiego się wydarzyło? Informacja, która niespodziewanie pojawiła się na dniach, może przekreślić wiele karier „modelek” zarabiających w serwisie na życie. Mianowicie, jak donosi między innymi portal dobreprogramy.pl, OnlyFans zacznie banować jednoznaczne treści seksualne. To zapowiedź właścicieli serwisu. Wiadomo, kiedy zmiany wejdą w życie. Temat już teraz wywołał ogromne poruszenie w sieci. Kobiety zarabiające w ten sposób, osiągały niewyobrażalne wręcz przychody. Konkretne kwoty znajdziecie w dalszej części tekstu.

Dramat dziewczyn, które ciężko zarabiają na OnlyFans! Zaskakująca decyzja serwisu!

Tego nie spodziewał się nikt! Wszystko wskazuje na to, że kobiety utrzymujące się dzięki OnlyFans, niebawem stracą źródło zarobków. Wszystko przez bezprecedensową decyzje serwisu. Jak pisze portal dobreprogramy.pl, OnlyFans zacznie banować jednoznaczne treści seksualne. A jak dobrze wiadomo, od pewnego czasu pojawiała się tam właśnie taka zawartość. Była ona oczywiście płatna, a pieniądze, które na fotki i nagrania przeznaczali „fani”, trafiały do autorek.

Według Bloomberga, serwis zapowiadane zmiany wprowadzi dokładnie od 1 października tego roku. Dobreprogramy.pl cytują Bloomberga w ten sposób:

Serwis OnlyFans, najbardziej znany z udostępniania przez twórców filmów i zdjęć dla dorosłych, zabroni od 1 października treści o charakterze jednoznacznie seksualnym.

Treść oświadczenia brzmi natomiast następująco:

Od 1 października 2021 r. OnlyFans zabroni publikowania jakichkolwiek treści zawierających zachowania o charakterze jednoznacznie seksualnym. Aby zapewnić długoterminową stabilność platformy i nadal utrzymywać integracyjną społeczność twórców i fanów, musimy rozwijać nasze wytyczne dotyczące treści.

ZOBACZ TAKŻE: ALEŻ WSTYD! NAUCZYCIELKA NIE WYŁĄCZYŁA KAMERKI I ZACZĘŁA TO ROBIĆ! [WIDEO]

Zarobki dziewczyn z OnlyFans robią ogromne wrażenie. Z czego teraz będą się utrzymywać?

Jak łatwo się domyślić, zarobki osiągane przez użytkowniczki OnlyFans potrafią robić wrażenie. Portal eska.pl przytacza przykład jeden ze znanych youtuberek, która w zaledwie 48 godzin miała zarobić tam – bagatela – milion dolarów. Mowa o znanej twórczyni – Corinnie Kopf.

Co jednak ciekawe, zdaniem portalu dobreprogramy.pl, nagie fotki nadal będą mogły lądować w serwisie. Pod warunkiem jednak, że nie będą naruszać nowej polityki strony. Trudno jak na ten moment jednak przewidzieć, na ile będą mogły sobie pozwolić gwiazdy OnlyFans. Groźba utraty źródła wielkich dochodów jest realna jak nigdy dotąd.

OnlyFans zmianę polityki wprowadza ze względu na trudności z pozyskaniem nowych inwestorów. Wielu poważnych rynkowych graczy odpycha bowiem sposób, w jaki funkcjonuje portal. Do tego pojawić miały się naciski od partnerów bankowych oraz dostawców usług dotyczących płatności online.

Na wszystko bardzo żywiołowo zareagowali internauci. W sieci pojawiły się między innymi tego rodzaju prześmiewcze memy:

onlyfans

źródło: eska.pl, dobreprogramy.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.