Ależ wstyd! Nauczycielka nie wyłączyła kamerki i zaczęła to robić [WIDEO]

ależ wstyd

Ależ wstyd! Nauczycielka nie wyłączyła kamerki i zaczęła robić to z własnym partnerem. Sieć obiegły niebywałe doniesienia o sytuacji, jaka miała miejsce na konferencji dotyczącej – o ironio – wyzwań, jakie niesie za sobą nauczanie zdalne w czasach pandemii. Pewna nauczycielka z Jamajki, która brała udział w wydarzeniu, zapamięta je na bardzo długo. Przez nieuwagę nie wyłączyła kamerki w komputerze, a skutkowało to tym, że reszta osób biorących udział w konferencji oglądała jej intymne zbliżenie z partnerem. W sieci pojawiły się materiały dokumentujące całe zajście.

Ależ wstyd! Nauczycielka nie wyłączyła kamerki i zaczęła to robić z partnerem

Do niesamowitych wydarzeń doszło podczas niedawnej, 57. Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli w Jamajce. Podczas spotkania online, które – o ironio dotyczyło wyzwań, jakie wiążą się z nauką zdalną – jedna z nauczycielek biorących udział w konferencji, najadała się potężnej ilości wstydu. Wszystko przez niemałe gapiostwo. Marvene Graham zapomniała wyłączyć kamerkę w laptopie i wtedy się zaczęło. W jej pokoju pojawił się partner kobiety i para już chwilę później przeżywała miłosne uniesienia. Wszystko rzecz jasna na oczach wielu osób, które brały udział w spotkaniu online.

nauczycielka

W sieci pojawiły się nawet nagrania z całej zajścia. Jak relacjonuje o2.pl, najpopularniejszy jest dwuminutowy fragment filmy, podczas którego para „bawi się” w najlepsze.

ZOBACZ TAKŻE: NIEBYWAŁA KATASTROFA KLIMATYCZNA. TO STAŁO SIĘ PO RAZ PIERWSZY W HISTORII – DESZCZ NA GRENLANDII. TAKI OPAD NIE WYSTĄPIŁ TAM NIGDY WCZEŚNIEJ!

Jakie konsekwencje poniesie nauczycielka, która zaliczyła tak niebywałą wpadkę?

Jak donoszą zagraniczne media, zanim udało się zaprowadzić porządek obrad i dyskusji, zgromadzeni na konferencji musieli patrzeć na wymowne obrazki przez dobrych kilka minut. Dopiero po czasie przerwano wstydliwą transmisję.

Wiele osób zastanawia się – co dalej? Jakie konsekwencje poniesie Marvene Graham? Niektóre doniesienia mówią, że straciła ona pracę w trybie natychmiastowym. Nie są to jednak jeszcze informacje oficjalnie potwierdzone. Finał tej sprawy może okazać się jednak nauczką dla innych a zarazem przestrogą na przyszłość.

Wideo z całego zajścia pojawiło się w serwisie Twitter – ZNAJDUJE SIĘ POD TYM LINKIEM.

źródło: o2.pl, j99news.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.