Donald Tusk powraca do polskiej polityki? „Chce przejąć przywództwo w PO?”

donald tusk powraca

Donald Tusk powraca do polskiej polityki? Tak sensacyjne wieści od rana pojawiają się w największych rodzimych mediach. O sprawie na Twitterze piszą też wpływowe osobistości ze sceny politycznej i nie tylko. Roman Giertych w mediach społecznościowych zamieścił następujący wpis: „Donald Tusk zapowiedział powrót do polityki polskiej i zaangażowanie się w PO”. Czy czeka nas niespodziewany rozwój wydarzeń? Najbliższe dni mogą okazać się niebywale interesujące.

Donald Tusk powraca do polskiej polityki? „Chce przejąć przywództwo w PO?”

Polski Twitter oraz rodzime największe media płoną od samego rana. Wszystko po tym, jak w sieci gruchnęła wieść, że Donald Tusk być może powróci do polskiej polityki. Tuż przed godziną 8 rano, w swoich mediach społecznościowych o wszystkim wspomniał Roman Giertych. Na jego Twitterze pojawił się następujący wpis:

Tusk w rozmowie z TVN miał powiedzieć też, że jest gotowy zrobić wszystko, aby Platforma nie przeszła do historii.

Gazeta Wyborcza przytacza kolejny cytat z Tuska. W TVN24 powiedział, że „chce pomóc wygrać opozycji wybory i przywrócić ład demokratyczny w Polsce”:

Cała rozmowa Donalda Tuska, w której padło wiele interesujących dla polskiej polityki kwestii, dostępna jest tutaj:

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE ZACHOWANIE PSZCZÓŁ W POLSCE. DLACZEGO TO ROBIĄ? ROJE WYBIERAJĄ SOBIE DZIWNE MIEJSCA, OBSIADAJĄ SAMOCHODY [FOTO]

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.