Disney wybrał nową Arielkę! Powstanie „Mała Syrenka”

Wytwórnia Disney ostatnio ma w planach lub wypuszcza sporą ilość produkcji. Od Aladyna po Króla Lwa. Natomiast przyszedł czas na Małą Syrenkę! Disney wybrał nową Arielkę. Zobacz, kto wcieli się w rolę i kiedy można spodziewać się premiery.

Disney i „Mała Syrenka”

Każdy z was zapewne zna lub chociaż kojarzy Arielkę, czyli główną postać Małej Syrenki. Jest to jedna z tych sentymentalnych bajek Disneya. Powracają wspomnienia i kolejna odsłona dodatkowo cieszy. Film animowany wyszedł w 1989 roku i do teraz uznawany za jedną z kultowych produkcji wytwórni. Wielu z was pamięta losy Arielki, która była bardzo ciekawa świata nad powierzchnią wody, przez co również popadła w konflikt ze swoim ojcem.

Disney wybrał nową Arielkę

Disney na swoim oficjalnym profilu ogłosił, że wybrał aktorkę, która wcieli się w rolę Arielki. W związku z tym wytwórnia planuje kolejną odsłonę bajki, tym razem jako live action z udziałem aktorów. Dlatego też, Halle Bailey zagra główną rolę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Just Announced: Halle Bailey has been cast in the upcoming live-action reimagining of The Little Mermaid.

Post udostępniony przez Disney (@disney)

Ta zaledwie 19-letnia aktorka, znana jest z roli w Ostatnie Wakacje oraz serialu Grown-ish emitowanym od 2018 roku. Jak podaje portal filmweb, zdjęcia powinny się rozpocząć na początku przyszłego roku. Natomiast kto stanie za kamerą? Rob Marshall.

Niestety w sieci pojawiły się komentarze i niektóre z nich dotyczyły braku podobieństwa nowej Arielki do pierwowzoru. Głównie ludzie wypowiadają się na temat koloru skóry. Po ogłoszeniu kto wcieli się w rolę Małej Syrenki, do sieci trafiła grafika przedstawiająca przyszłą Arielkę. Zobaczcie sami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

dream come true… 🧜🏽‍♀️🌊 #thelittlemermaid

Post udostępniony przez chloe x halle (@chloexhalle)

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.