Darmowe wiaderka na otwarciu marketu – Polska w pełnej okazałości [WIDEO]

darmowe wiaderka

Darmowe wiaderka na otwarciu marketu – czy tak wygląda Polska w pełnej okazałości? Internauci są bezlitośni. Wszystko ze względu na nagranie, które trafiło do sieci przed kilkoma dniami. Cała akcja rozgrywa się we Włocławku, gdzie właśnie otworzono nowy market budowlano-remontowy Castorama. Z okazji uroczystego otwarcia, sklep zaoferował pierwszym klientom darmowe wiaderka. Jak się jednak okazało, ludzie nie zamierzali zadowolić się jedną sztuką prezentu. Niektórzy wynosili ze sobą nawet po kilkanaście wiaderek. W serwisach aukcyjnych już można znaleźć oferty, proponujące ich sprzedaż.

Darmowe wiaderka na otwarciu marketu – Polska w pełnej okazałości

Otwarcie nowej Castoramy we Włocławku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem miejscowych. Już od samego rana dnia 26.02.2020 roku, pod otwieranym właśnie marketem budowlano-remontowym gromadziła się spora rzesza potencjalnych klientów. Jak się jednak okazuje, wiele z osób przyszło tam jedynie po darmowe upominki, mimo że sklep tego dnia oferował wiele ciekawych promocji. Największym powodzeniem cieszyły się plastikowe wiaderka, które można było brać w dowolnych ilościach. Nikt chyba jednak nie przewidział tego, że ludzie wezmą to sobie tak dosłownie do serca. Wiele osób wiadra ze sklepu zaczęło wynosić bez opamiętania, biorąc nawet po kilkanaście sztuk. Wobec tego, upominki rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a ludzie pakowali je do samochodów, na rowery, a nie którzy nawet do komunikacji miejskiej.

ZOBACZ TAKŻE: SĄD SKAZAŁ FURMANÓW Z MORSKIEGO OKA! ZWIERZĘTA CIERPIAŁY, BYŁY PRZEMĘCZONE, PADAŁY NA TRASIE. WYROK NIE ZADOWALA OSKARŻYCIELI POSIŁKOWYCH, MOŻLIWA APELACJA

Nagranie z Włocławka robi furorę – zobacz jak wiadra znikają ze sklepu

Nagranie, które od dwóch dni krąży po sieci, na stałe zapisze się w kanon polskiego Internetu. Z pewnością zajmie miejsce tuż obok tak zwanej „chytrej baby z Radomia”, a także licznych nagrań z promocji karpia czy walk o sprzęty AGD w marketach.

Co ciekawe, wiaderka można uświadczyć już na portalach aukcyjnych. Jeśli ktoś zastanawiał się, po co komuś 20 wiaderek z Castoramy – odpowiedź wydaje się już jasna. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny na kupno tego przedmiotu?

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.