Czy to następca Putina? O młodym mężczyźnie wiadomo coraz więcej

czy to następca putina

Czy to następca Putina? W przestrzeni medialnej coraz więcej mówi się o młodym mężczyźnie, którego na swojego następcę ma rzekomo przygotowywać sam prezydent Rosji. Obserwatorzy zauważyli, że Putin rozmawiał z nim podczas niedawnych obchodów Dnia Zwycięstwa mających miejsce 9 maja tego roku. Dmitrij Kowaliow – bo tak ma nazywać się tajemniczy człowiek z bliskiego grona Putina – ma zaledwie 36 lat. Co jeszcze o nim wiadomo?

Czy to następca Putina? O młodym mężczyźnie wiadomo coraz więcej!

W sieci pojawiły się bardzo interesujące doniesienia z Rosji. Mianowicie, obserwatorzy są zdania, że Putin już ma na oku swojego następcę. Chodzi o pewnego młodego, tajemniczego mężczyznę, z którym Władimir Putin rozmawiał podczas niedawnych obchodów Dnia Zwycięstwa 9 maja w Moskwie.

Jak czytamy w RMF24.pl – domniemany następca Putina ma nazywać się Dmitrij Kowaliow. Jako jeden z pierwszych na Twitterze o wszystkim pisał Igor Sushko, popularny ukraiński kierowca wyścigowy. To właśnie on zdradził tożsamość mężczyzny, z którym dość długo dyskutował Putin. Sushko ponadto zdradził, że Kowaliow jest szefem wydziału administracji prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE: ŻÓŁTY PYŁ NA SAMOCHODACH I PARAPETACH ORAZ W MIESZKANIACH. OD KILKU DNI JEST NIEBYWALE UCIĄŻLIWY DLA POLAKÓW. O CO CHODZI I SKĄD SIĘ WZIĄŁ? JUŻ WIADOMO?

Więcej informacji o potencjalnym następcy Putina pojawiło się na Telegramie. Nowe fakty

RMF24.pl pisze jeszcze o kanale Baza, który na Telegramie podał kolejne interesujące informacje o rzekomym następcy Władimira Putina. Według znajdujących się tam doniesień, Kowaliow ma 36 lat. Ponadto zwrócono uwagę, że Kowaliow interesuje się hokejem – pojawiają się domysły, że to właśnie wspólna pasja zbliżyła go do Putina.

źródło: RMF24.pl, Twitter, Telegram; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.