Chciała wyglądać jak lalka Barbie, ma największe usta na świecie. Tyle wydała na operacje [FOTO]

chciała wyglądać jak lalka barbie

Chciała wyglądać jak lalka Barbie – dziś można zobaczyć efekty. Andrea Iwanowa swój cel realizowała od jakiegoś czasu. Dziś jest posiadaczką prawdopodobnie największych ust na świecie. To jednak nie koniec. Jej wygląd zwraca uwagę wielu osób. Kobieta pochwaliła się, ile tak naprawdę wydała już na operacje plastyczne. Ta kwota robi wielkie wrażenie. Pochodząca z Bułgarii Iwanowa systematycznie operuje się już od 2018 roku. Na Instagramie pokazuje efekty kolejnych zabiegów.

Chciała wyglądać jak lalka Barbie, ma największe usta na świecie. Tyle wydała na operacje plastyczne

Andrea Iwanowa to jedna z popularniejszych kobiet w Bułgarii. Swoją sławę zawdzięcza nietuzinkowemu wyglądowi. Jak się okazuje, kobieta od 2018 roku systematycznie poddaje się kolejnym operacjom plastycznym. Właśnie dzięki licznym zabiegom stała się posiadaczką – jak sama twierdzi – największych ust na świecie. To jednak nie wszystko. Poza ustami, kobieta operowała też biust.

Iwanowa przyznała, że nieustannie otrzymuje liczne, zaskakujące propozycje od mężczyzn. Jej zdaniem przyciąga ich wyglądam i niespotykanie wielkimi ustami. Jedną z jej wypowiedzi dla brytyjskiego Daily Star przytacza portal o2.pl:

Codzienne fani z całego świata wysyłają mi tysiące wiadomości na portalach społecznościowych i zapraszają na wakacje w różnych krajach, a nawet na różnych kontynentach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda domek letniskowy po pobycie rodziny z trójką dzieci. W sieci zawrzało [FOTO]

Pochodząca z Bułgarii Iwanowa przeznaczyła na operacje majątek – zdradza, ile kosztowały ją jak dotąd wszystkie modyfikacje ciała

Jak się okazuje, otrzymanie takich efektów jak na zdjęciu powyżej było naprawdę kosztowne. W rozmowie ze wspomnianym wcześniej brytyjskim Daily Star Iwanowa zdradziła, że do tej pory na operacje wydała blisko 700 tysięcy złotych. Już teraz przekonuje jednak, że na tym nie poprzestanie. Jej kolejnym celem jest następna operacja biustu – i to mimo tego, że już i tak powiększyła go o cztery rozmiary.

Kwestię finansów w kontekście swoich operacji kobieta skwitowała tymi słowami:

Cena nie ma znaczenia, gdy szukamy jakości i profesjonalizmu oraz wymarzonego rezultatu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

źródło: o2.pl, Instagram; foto: Instagram – andrea88476

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.