Ceny za toalety nad polskim morzem zwalają z nóg – aż trudno w to uwierzyć!

Ceny za toalety

Sezon letni w pełni, a wiele osób decyduje się na wyjazd nad polskie morze. Od wielu tygodni mówi się o ogromnym wzroście cen, szczególnie w znanych kurortach. Kontrowersje wzbudzają również ceny za toalety, bo jakby nie patrzeć, korzystanie z nich to jedna z podstawowych potrzeb. Ile trzeba zapłacić, jeśli skorzystać chce 4-osobowa rodzina? Będziecie w szoku!

Ceny nad polskim morzem

Media nieprzerwanie od kilku tygodni informują o niezwykle wysokich cenach nad polskim morzem. Dotyczy to nie tylko hoteli i kurortów, ale również restauracji i jak się okazuje, również toalet. W sieci nie milkną głosy turystów, którzy oburzeni dzielą się swoimi historiami.

ZOBACZ TAKŻE: TYLE TRZEBA ZAPŁĄCIĆ ZA TRZY GŁÓWKI CZOSNKU – TEN PARAGON STAŁ SIĘ HITEM! AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ! [FOTO]

Ceny za toalety

Okazuje się, że niebotyczne kwoty trzeba płacić również za skorzystanie z toalety. W wielu miejscach takich jak bary czy restauracje widnieje informacja, że WC dla klientów jest darmowe. Co więc z osobami, które nie zamawiają nic w lokalu, a jednak muszą skorzystać z łazienki? Konieczna będzie zapłata, jednak ceny są porażająco wysokie. Serwis o2.pl stworzył akcje, podczas której czytelnicy wysyłają paragony z szokującymi cenami. Jedna z pań podzieliła się swoim rachunkiem za toaletę. Zaznaczyła, że aby go dostać musiała się upomnieć. Skorzystanie z łazienki w Sopocie kosztowało ją… 5zł!

Co więcej, już w tamtym roku do sieci trafiły zdjęcia, z których wynika, że właściciele niektórych restauracji życzyli sobie nawet 15 zł za skorzystanie z WC. Jeśli potrzebę odczułaby 4-osobowa rodzina, musieliby zapłacić… 60 zł. Gazeta.pl informuje, że istnieją miejsca, w których trzeba zapłacić nawet 20 zł za skorzystanie z ubikacji.

 

Co więcej, wiele osób mimo zapłaty skarży się na wątpliwą higienę i brak czystości w toalecie, co nie da się ukryć, wzbudza kolejne kontrowersje.

Co o tym myślicie?

 

źródło: twitter.com, o2.pl, polki.pl, gazeta.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.