CDA Cinema zadebiutuje już w czwartek! Polskie premiery najnowszych hitów w CDA

cda cinema

CDA Cinema zadebiutuje już w czwartek! To swego rodzaju innowacja i chęć podjęcia walki z innymi znanymi serwisami, oferującymi podobne usługi. Czym jednak będzie wyróżniać się CDA Cinema? Jak w informacji prasowej podają sami pomysłodawcy – „Na CDA Premium, w każdy czwartek o godzinie 18.00, będą miały polską premierę najnowsze produkcje kinowe. CDA Cinema to odpowiedź na istotne zmiany zachodzące na rynku dystrybucji kinowej i filmowej.”

CDA Cinema zadebiutuje już w czwartek! Polskie premiery najnowszych hitów zobaczycie tylko w rozszerzeniu usługi oferowanej przez CDA

Pandemia bardzo mocno zmieniła rynek usług filmowych i serialów. Wszystko było przede wszystkim pokłosiem zamknięcia kin. To sprawiło, że w siłę urosły właśnie między innymi takie serwisy jak CDA. Właśnie na CDA warto skupić największą uwagę. Nie dość, że portal zyskuje coraz więcej w oczach widzów i stale się rozwija – lada moment wprowadzi kolejną, arcyciekawą usługę. Ona pozwoli mu rywalizować z największymi w branży.

Jak można przeczytać w komunikacie prasowym CDA:

CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach CDA Cinema udostępniane będą filmy, które dotąd nie były jeszcze pokazywane w Polsce. W każdy kolejny czwartek, o godzinie 18.00, będą prezentowane nowe tytuły.

Pierwszy film premiery doczeka się już w czwartek (3 września) o godzinie 18:00. To bardzo obiecujący i zbierający dobre recenzje szwedzki thriller „Seryjny morderca”.

Film opowiada historię dziennikarskiego śledztwa demaskującego jeden z największych skandali sądowych w Szwecji związanych z chorym psychicznie Thomasem Qucikiem, który przyznał się do popełnienia kilkudziesięciu makabrycznych zbrodni.

ZOBACZ TAKŻE: W WUHAN ZNÓW HANDLUJE SIĘ DZIKIMI ZWIERZĘTAMI! TRWA ŚLEDZTWO, MIEJSCOWE SPOŁECZEŃSTWO PEŁNE STRACHU

CDA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Kolejny mocny zawodnik na rynku branży filmowej online

CDA już od jakiegoś czasu pozytywnie zaskakuje i buduje silną pozycję w legalnej branży filmowej online. Zachęcająca jest tam przede wszystkim mnogość tytułów i ich łatwa dostępność. O nowym projekcie w materiałach prasowych wypowiada się między innymi Jarosław Ćwiek, Prezes Zarządu CDA S.A.:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników staramy się dostarczać wiele ciekawych pozycji do oferty CDA Premium, jednak do tej pory kontent sVOD opierał się w dużej mierze na pozycjach znanych już z ekranów. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią chcemy zrekompensować to widzom i dać im możliwość oglądania najnowszych światowych produkcji bez konieczności wychodzenia z domu.

Siłą CDA Cinema ma być przede wszystkim duża różnorodność w serwowanych tytułach. Mówiąc krótko, nawet najbardziej wybredni widzowie znajdą tam coś dla siebie.

Jak można przeczytać w komunikatach prasowych, w najbliższych tygodniach premiery w CDA Cinema będą miały filmy z wielu gatunków. Na widzów będzie czekać na przykład pokazane z rozmachem kino historyczne „Król Niewiernych”. Poza tym nie można zapomnieć o doskonale przyjętym na festiwalach i porównywany przez widzów do żeńskiej odpowiedzi na Daredevil brytyjskim thrillerze „(Nie)dobra kobieta”. Nie zabraknie również filmów dla całej rodziny. Przykład to „Kochając Grace” – romantyczna historia z Mattem Dillonem w jednej z głównych ról.

źródło: materiały prasowe CDA Cinema

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.