Burger Drwala 2022. Kiedy się pojawi i ile będzie kosztować?

burger drwala 2022

Burger Drwala 2022 – popularna kanapka z McDonald’s każdego roku podbija serca Polaków. Nie inaczej będzie i tym razem. Pojawiły się już pierwsze doniesienia, dzięki którym wiadomo, kiedy i w jakich wariantach Burger Drwala pojawi się w znanej sieciówce serwującej fast-foody. Ile za Drwala zapłacimy w tym roku? Czy wielka drożyzna i szalejąca inflacja znacznie wpłyną na to, jaki będzie koszt sezonowej kanapki z McDonald’s? Wszystkie informacje zebraliśmy poniżej!

Burger Drwala 2022. Kiedy się pojawi i ile będzie kosztować? Drwala zjemy już na dniach!

Burgera Drwala fanom popularnej kanapki nie trzeba specjalnie przestawiać. To sezonowy burger, który w polskim McDonald’s pojawia się zwykle w okresie zimowym. Drwal debiutuje najczęściej pod koniec listopada i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie i tym razem. W mediach pojawiła się już informacja, że w tym roku jego debiut w znanej sieciówce serwującej fast-foody przypadnie na 23 listopada tego roku – czyli na nadchodzącą środę. Pisze o tym między innymi portal vibez.pl.

Na jakie wersje Drwala możemy liczyć w tym roku? Niestety, pierwsze przecieki wskazują na to, że nie otrzymamy żadnych nowości. Prawdopodobnie dostaniemy identyczne menu co przed rokiem. Oznaczałoby to, że Drwal pojawi się w następujących wariantach: Klasyczny, z Kurczakiem, Podwójny, z Żurawiną i na Ostro. Jednakże – choć nie jest to jeszcze potwierdzone – ten ostatni może pojawić się w restauracjach dopiero… 21 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Andrzej Duda: „wiele wskazuje na to, że była to ukraińska rakieta obrony przeciwlotniczej”

Cena Burger Drwala 2022 – ile zapłacimy za uwielbianą kanapkę?

Wiele osób obawia się, że ze względu na szalejącą inflację cena Drwala zdecydowanie pójdzie w górę. Póki co nie ma jeszcze oficjalnych informacji dotyczących tego, ile zapłacimy za kanapkę. Wydaje się jednak, że ceny będą bardzo podobne do tych, jakie obserwowaliśmy przed rokiem.

W poprzednim sezonie Klasyczny Drwal kosztował 18,60zł, natomiast w zestawie – 24,30zł. Podwójny Drwal wiązał się z kosztem rzędu 21,60 za samą kanapkę i 27,30zł za zestaw. Drwal na Ostro i Drwal z Żurawiną kosztowały 19,20zł i 24,90zł w zestawie. Za Drwala z Kurczakiem trzeba było zapłacić 18,60zł i 24,30zł w zestawie.

źródło: vibez.pl, kb.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.