Brazylijska influencerka straciła kontrakt. Przez jeden wpis!

Siła Internetu jest zadziwiająca. Przez jeden wpis w mediach społecznościowych można stracić wiele. Brazylijska influencerka straciła kontrakt z marką Razer, ponieważ opublikowała na swoim Instagramie obraźliwy post o mężczyznach. Jednak jakie były okoliczności, które sprawiły, że to zrobiła?

Gabriela Cattuzzo Instagram

Gabriela Cattuzzo jest brazylijską influencerką, która jest mocno związana ze światem gamingu. Na swoim Instagramie ma ponad 100 tysięcy fanów. Pomimo swojego młodego wieku może pochwalić się sporym doświadczeniem oraz kontraktami z wielkimi firmami.

Liczba fanów rośnie, natomiast na jej profilu można zobaczyć wiele zdjęć pokazujących jej codziennie zajęcia oraz rozwijanie pasji. Gabriela pochodzi z Sao Paulo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ei você! Bora GANHAR esse kit de teclado e mouse? Pra participar é completamente grátis! Só clicar no link da bio, ou seguir esse link: https://gleam.io/sTggG/sorteio-kit-teclado-mouse-dazz

Post udostępniony przez Gabriela Cattuzzo (@gabicattuzzo)


Razer zrywa z nią kontrakt

O co chodzi w tej całej sytuacji? Mianowicie o opublikowanie posta na Instagramie, w którym brazylijska influencerka nazwała wszystkich facetów śmieciami. Mocne oskarżenia, jednak to nie wzięło się znikąd. Głównie poszło o wymianę zdań w mediach społecznościowych.

Gabriela opublikowała zdjęcie, na którym siedzi na mechanicznym byku z podpisem: „ujarzmiam czat”. Jak wiadomo, takie sytuacje zwabiają różne typy ludzi, którzy nie zastanowili się ani chwili dłużej i zaczęli pisać dwuznaczne komentarze. Właśnie to spowodowało reakcję dziewczyny, która nazwała wszystkich mężczyzn śmieciami. Internet zareagował natychmiastowo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Esse casaquinho da @madeofglassstore é o meu novo xodó ♥️

Post udostępniony przez Gabriela Cattuzzo (@gabicattuzzo)


Jak wiadomo, nic w Internecie nie ginie. Firma Razer, która m.in. znana jest z bardzo dobrej jakości myszek i akcesoriów komputerowych, zerwała kontrakt z Gabrielą Cattuzzo. W taki sposób wyraziła swoje niezadowolenie i nie chce kontynuować współpracy z młodą dziewczyną.

Są ludzie, którzy bronią brazylijskiej influencerki, ponieważ nie powinny mieć miejsce takie komentarze, obrażające kobiety, ale z drugiej strony są też przeciwnicy. Z ich strony napłynęła fala hejtu. Gabriele przeprosiła za całą sytuację. Przyznała się, że przesadziła, ale nie będzie przepraszać za to, że się broniła.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.