Blokujący drogę rowerzysta i środkowy palec. Natychmiastowa karma [WIDEO]

blokujący drogę rowerzysta

Blokujący drogę rowerzysta, nerwy i środkowy palec – jak to się mogło skończyć? Zwolennicy tak zwanej natychmiastowej karmy z pewnością będą usatysfakcjonowani. Po raz kolejny bowiem sprawdziło się to, że agresja i buńczuczność nie prowadzi do niczego dobrego. Na własnej skórze przekonał się o tym pewien użytkownik jednośladu, który z pewnością na długo popamięta tę upokarzającą lekcję. Wideo z zajścia, o którym mowa, można zobaczyć poniżej.

Blokujący drogę rowerzysta i środkowy palec. Tak się kończy chamstwo na drodze!

O konfliktach rowerzystów z kierowcami osobówek, napisano już niemal wszystko. Nie oznacza to jednak wcale, że zawieszono topór wojenny. Wręcz przeciwnie, starcia nadal mają miejsce – i to nie tylko w Polsce. O co jednak tak naprawdę chodzi jednym i drugim? Przeważnie wszystko zaczyna się od tego, że rowerzyści, którzy mają do dyspozycji specjalnie przygotowane ścieżki rowerowe, tak czy inaczej poruszają się normalnymi drogami, lawirując między pojazdami i niejednokrotnie prowokując niebezpieczne sytuacje. W tych najbardziej narażeni są właśnie użytkownicy jednośladów. Gdyby tego było mało, często złośliwe zajeżdżają oni drogę pojazdom, co prowadzi do niepotrzebnych spięć – tak właśnie będzie na nagraniu, które zaprezentujemy poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNY SKANDAL PODCZAS E-LEKCJI W POLSCE! NA ZAJĘCIA 8-KLASISTÓW WŁAMAŁ SIĘ HAKER, KTÓRY OBRAŻAŁ UCZNIÓW I ZADAWAŁ IM WULGARNE PYTANIA. POLICJA SZYBKO NAMIERZYŁA SPRAWCĘ – TO ZALEDWIE 13-LETNI CHŁOPIEC!

Rowerzysta na długo popamięta, jak nie należy zachowywać się na drodze – podwójne chamstwo szybko się zemściło [WIDEO]

Niektórych ten z pozoru mało znaczący fakt zapewne nie zdziwi, ale opisywana sytuacja miała miejsce w Rosji. Wszystko działo się nieopodal miasteczka Stupino, znajdującego się w obwodzie moskiewskim, na południe od tamtejszej stolicy.

Rowerzysta nic nie robił sobie z tego, że jedzie niemal środkiem jezdni, utrudniając tym samym ruch osobówek. Nie reagował także na sygnały dźwiękowe, jakimi ostrzegał go jadący za nim mężczyzna. Na sam koniec, krnąbrny cyklista pokazał nagrywającemu środkowy palec. Wtedy stała się rzecz, którą po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Poniższe nagranie jest odpowiedzią na wszelkie pojawiające się jak dotąd pytania:

źródło: Liveleak

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.