Biedronka znów zaskakuje! Wyjątkowa promocja potrwa tylko jeden dzień

biedronka znów zaskakuje

Biedronka znów zaskakuje! Wyjątkowa promocja potrwa tylko jeden dzień. Wszystko związane jest ze Światowym Dniem Pizzy. Jak łatwo się domyślić, promocja ma dotyczyć właśnie tego produktu. To już kolejna bardzo okazyjna oferta popularnego dyskontu w ostatnich dniach. Niedawno do zdobycia były bowiem piwa – aż 12 sztuk w gratisie. Kiedy nastąpi akcja promocyjna związana ze Światowym Dniem Pizzy i na czym ma ona polegać? Prezentujemy poniżej!

Biedronka znów zaskakuje! Wyjątkowa promocja potrwa tylko jeden dzień – zdradzamy szczegóły!

Biedronka w ostatnim czasie robi wszystko, aby przyciągnąć do siebie klientów. Trzeba przyznać, że dyskont w obszarach promocji radzi sobie doskonale – trzeba je bowiem uznać za naprawdę dobrze nagłośnione medialnie. Za tym idą ludzie, którzy chętnie odwiedzają supermarket i korzystają z oferowanych okazji.

Niedawno głośno było o tradycyjnej już promocji na piwa. Kupując 24 butelki oferowanych napojów procentowych, klienci zapłacić musieli tylko za połowę z nich – mianowicie 12. To jedna z najpopularniejszych akcji oferowanych przez Biedronkę, która dzięki temu zdobyła grono stałych bywalców. Teraz wszystko dotyczyć ma Światowego Dnia Pizzy. Jak łatwo się domyślić, tym razem w promocji będą właśnie pizze. Klienci kupując jedną, drugą otrzymają za symboliczną złotówkę. Warto jednak podkreślić, że akcja potrwa tylko w jeden konkretny dzień. Który dokładnie?

ZOBACZ TAKŻE: TAKIE ODSZKODOWANIE MA DOSTAĆ TOMASZ KOMENDA! CHODZI O NIESŁUSZNE SKAZANIE NA 25 LAT WIĘZIENIA I SPĘDZENIA ZA KRATKAMI AŻ 18 LAT. CZY TAKA KWOTA MOŻE TO ZREKOMPENSOWAĆ? DZIŚ DECYZJA SĄDU!

Biedronka: druga pizza tylko za złotówkę! Promocja obowiązuje tylko jeden dzień

Jak już wcześniej wspomniano, tym razem promocja dotyczy Światowego Dnia Pizzy. Tym sposobem to właśnie pizza znajdzie się w centrum uwagi popularnego dyskontu. Akcja obowiązywać będzie tylko przez jeden dzień – we wtorek 9 lutego, bo właśnie wtedy przypada wspomniane święto.

Druga pizza za złotówkę – szczegóły promocji w Biedronce

Jeśli mowa o szczegółach promocji – wypada zacząć od tego, że aby wziąć w niej udział, należy być posiadaczem karty Moja Biedronka. Nie można też zapominać o ustalonych limitach. Mianowice, dzienny limit na osobę ustalono na pułapie sześciu opakowań. Oznacza to, że za złotówkę możemy kupić jedynie 3 opakowania pizzy. Promocji ulega tańszy produkt, a jeśli ich cena jest taka sama – to jeden z nich.

Ważne jest też to, że promocja dotyczy wszystkich pizz, nie tylko mrożonych, ale też świeżych. Konkretne produkty objęte akcją promocyjną znaleźć można w sklepach i na stronie internetowej Biedronki.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.