Aż 100 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy! Poznajesz go? [FOTO]

aż 100 tysięcy

Aż 100 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy uszkodzenia luksusowego pojazdu! Poznajesz go? Właściciel zapierającego dech w piersiach lamborghini podwoił nagrodę za udzielenie informacji o mężczyźnie, który wszedł na dach jego pojazdu i robił sobie na nim zdjęcia, przy okazji powodując poważne szkody na kosztującej miliony maszynie. Wszystko działo się jeszcze w zeszłym roku w Warszawie. Dlaczego właścicielowi „lambo” tak bardzo zależy na odszukaniu winnego? Szczegóły poniżej!

Aż 100 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy! Poznajesz go? [FOTO]

Powraca temat głośnej sprawy uszkodzenia luksusowego lamborghini! Cała sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu – a dokładniej 17 października 2021 roku. Na wart około 3,5 miliona złotych pojazd należący do Pana Mariusza, celem zrobienia sobie zdjęć wszedł pewien mężczyzna. Podczas manewrów doszło jednak do poważnego uszkodzenia samochodu, którego naprawa okazała się bardzo kosztowna i wyceniono ją na… 160 tysięcy złotych.

W sieci opublikowano zdjęcia z monitoringu, na których widać sprawcę zniszczeń. Po dziś dzień nie udało się go jednak zlokalizować. Właściciel pojazdu postanowił zmotywować ewentualnych świadków zdarzenia i zaproponował aż 50 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy. Teraz, gdy nadal nie udało się ustalić winnego, nagrodę podwoił. Do zgarnięcia jest zatem aż 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Lekarze przeszczepili twarz pięknej dziewczynie po fatalnym zdarzeniu. Tak wygląda teraz [FOTO]

Apel właściciela pojazdu do świadków zdarzenia – „Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, pomóż mi znaleźć osobę z nagrania

W swoich mediach społecznościowych właściciel pojazdu wyjaśnił, dlaczego tak ważne jest dla niego odnalezienie sprawcy zniszczeń:

Cały czas poszukiwana jest osoba, która zdecydowała się w bezmyślny sposób zrobić sobie zdjęcie, depcząc dach cudzego samochodu. Auta z mojej kolekcji, na którą ciężko pracowałem przez 20 lat. […] Ten samochód to coś więcej, niż luksusowa droga zabawka, to nagroda za ponad 20 lat ciężkiej pracy, czyli połowę mojego życia. Nagroda, którą ufundowałem sobie sam. To urzeczywistnienie marzenia, które było moim celem przez tak długi czas. Wyobraź sobie, że w jednej chwili ktoś niszczy Twoje marzenia i zostawia na nich ślad swojej głupoty i braku szacunku do Twojej pracy. Jak byś się z tym czuł?

Na sam koniec wpisu mężczyzna dodał:

Jeśli jesteś miłośnikiem motoryzacji, pomóż mi znaleźć osobę z nagrania. Wspólnie możemy dać przykład, jak powinno się obchodzić z cudzą własnością. […] Podziel się ze mną informacją, kim jest ta osoba, a ja będę Ci wdzięczny i przekażę Ci pokaźną nagrodę. Gwarantuję Ci pełną anonimowość i wdzięczność za pomoc w rozwiązaniu sprawy.

W o2.pl czytamy, że wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatowa Policji w Pruszkowie, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 72 46 213.

źródło: o2.pl, YouTube, Facebook; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.