Aplikacja LESS – daj ubraniom drugie życie! Polskie gwiazdy ją wspierają

Aplikacja LESS to miejsce, w którym każdy zarejestrowany użytkownik może dać swoim ubraniom drugie życie. To świetne rozwiązanie, zarówno aby zrobić miejsce w swojej szafie i przede wszystkim ekologiczne, gdyż śmiało można sprzedawać lub kupować rzeczy. Dodatkowo, po 3 dniach od pojawienia się jej na rynku, ściągnęło ją aż kilkanaście tysięcy osób. Dzięki temu znalazła się na pierwszym miejscu App Store. Na czym polega ten fenomen?

Aplikacja LESS – drugie życie dla ubrań

To jest ogromne osiągnięcie, gdyż tę aplikację ściągnęło prawie 14 tysięcy osób! I to zaledwie po trzech dniach od pojawienia się w App Store! To wynik, o którym marzy niejeden pomysłodawca projektu. To świetne rozwiązanie, gdyż po pierwsze, możecie tam sprzedawać swoje rzeczy lub kupić od kogoś używane. Po drugie, to ekologiczny ruch, gdyż daje się ubraniom drugie życie! Dlatego to jedna z najciekawszych pozycji, którą warto wdrożyć w życie.

Co wystarczy zrobić, aby używać aplikację LESS? To bardzo proste – ściągnij ją na swój telefon, a następnie wystarczy się zarejestrować. Potem, jeżeli planujesz sprzedać swoje rzeczy, robisz zdjęcia, dodajesz je i opisujesz daną rzecz. I czekasz na zainteresowanych. Twoja wirtualna szafa gotowa!

Mateusz Oleksiuk, który jest pomysłodawcą LESS, w rozmowie z portalem Mambiznes.pl poinformował, że oprócz 14 tysięcy pobrań aplikacji, dodatkowo:

Doszło do ponad 100 transakcji, 2,5tys. licytowań, powstało 5,5 tys. postów. Rozwija się również część społecznościowa aplikacji – użytkownicy skomentowali 450 razy zakupy bądź sprzedaże innych użytkowników. Jak na 3 dni jest to zdecydowanie powyżej oczekiwań.

Aktorki, modelki i nie tylko – aplikacja LESS!

Co ciekawe, bardzo dużo znanych kobiet wzięło udział w akcji LESS, sprzedając tam swoje ubrania. Mowa o najbardziej znanych nazwiskach, co z pewnością ucieszyło użytkowników. Można kupić rzecz, którą kiedyś nosiła być może twoja ulubiona aktorka czy modelka. To dobry krok naprzód, coraz więcej osób wspiera przyjazne dla środowiska projekty, jak i bardzo kreatywne rozwiązania.

Sandra Kubicka dzielnie wspiera projekt, wystawiając część swojej garderoby. Jest rozchwytywaną polską modelką, która osiągnęła międzynarodowy sukces, pracując dla światowych marek.

Dodatkowo, Karolina Pisarek, Klaudia Halejcio, Iza Miko czy Sara Boruc. To jedne z licznych nazwisk – ubrania od dziewczyn możesz znaleźć właśnie w aplikacji LESS! Zresztą zobaczcie sami.

Róbcie porządek w swojej szafie i może warto pomyśleć o sprzedaży używanych ubrań? Ktoś z chęcią może je ponownie wykorzystać, a w twoja szafa ci za to podziękuje!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.