Agresywny rowerzysta kontra kierowca. Natychmiastowa karma [WIDEO]

agresywny rowerzyta kontra kierowca

Agresywny rowerzysta kontra kierowca – kto wyszedł górą z tego starcia? W sieci ukazało się nagranie, które internauci natychmiast nazwali mianem natychmiastowej karmy. Zachowania rowerzystów bardzo często są negowane przez internautów. Nie inaczej było i tym razem. Co jednak ciekawe, kierowca sam postanowił wymierzyć karę za drogową agresję poruszającego się na jednośladzie. Cyklista z pewnością kolejnym razem kilka razy pomyśli, zanim postanowi wyładować swoją złość na innym uczestniku ruchu drogowego. Stojący w opozycji do kierowcy uważają jednak, że to on wyraźnie przesadził. Kto tak naprawdę ma rację? Zobacz nagranie!

Agresywny rowerzysta kontra kierowca – zwycięzca tego starcia mógł być tylko jeden

Zbliżające się wielkimi krokami letnie miesiące oznaczają, że na drogi tłumnie wyjadą rowerzyści – a więc zmora wielu kierowców. Konflikt rowerzystów oraz kierowców znany jest nie od dziś i momentami przybiera naprawdę pokaźne rozmiary. Prowadzący jednoślady oraz inni uczestnicy ruchu drogowego, za skórę zachodzą sobie nie tylko w Polsce. Kierowcy wściekają się, że rowerzyści poruszają się po drogach nierozważnie, często spowalniając ruch aut i powodując zagrożenie. Cykliści natomiast chcą czuć się jak pełnoprawni uczestnicy ruchu drogowego. Nawet wtedy, gdy mają zbudowane piękne i funkcjonalne ścieżki rowerowe. W sieci często pojawiają się nagrania z kamerek samochodowych, które są dobitnym przykładem tego, że kierowcy i rowerzyści żyją niczym pies z kotem. Tak było i tym razem.

ZOBACZ TAKŻE: PIJANY WJECHAŁ KONIEM DO CENTRUM KIELC! ZATRZYMALI GO POLICJANCI – ZAMIERZAŁ POKONAĆ 60 KILOMETRÓW. KOLEJNY PRZYKŁAD NA TO, ŻE KWARANTANNA NIE WSZYSTKIM DOBRZE SŁUŻY

Blokowanie drogi, uderzenie w lusterko i „miękkie lądowanie” na poboczu – kierowca nie pieścił się z rowerzystą

Sytuacja z nagrania, która w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszy się na zagranicznych portalach z krótkimi sekwencjami wideo – tak naprawdę w sieci jest już od końca roku 2018. Teraz jednak znów zyskała popularność.

Zdania internautów co do całego zajścia są podzielone. Jedni trzymają stronę kierowcy, natomiast inni opowiadają się za rowerzystą. Summa summarum, z ręką na sercu trzeba przyznać, że reakcja prowadzącego ciężarówkę mogła przynieść tragiczne skutki dla cyklisty. Zagraniczne media podają jednak, że skończyło się na strachu.

Wideo można zobaczyć tutaj:

źródło: liveleak, youtube