6 piw za darmo – co trzeba zrobić? Mega promocja od Corona Extra!

6 piw za darmo

6 piw za darmo – co trzeba zrobić? W sieci pojawiła się mega promocja od Corona Extra! Choć oferta nie jest zbytnio nagłośniona, warto z niej skorzystać. Co trzeba zrobić aby dostać 6 darmowych piw? Do kiedy trwa akcja promocyjna Corona Extra? Wszystkie informacje zgromadziliśmy poniżej! To prawdziwa gratka dla miłośników piwa.

6 piwa za darmo – co trzeba zrobić? Mega promocja od Corona Extra!

Dopiero do mogliśmy cieszyć się super promocją na piwa w Biedronce, a producent jednego z trunków wyskokowych przygotował dla nas kolejną świetną ofertę. Tym razem chodzi o piwo Corona Extra, czyli flagowy meksykański browar oraz jedno z pięciu najlepiej sprzedających się piw na świecie.

Jak dostać 6 piw Corona Extra za darmo? To bardzo proste. O wszystkim można przeczytać na stronie coronaextra.pl. Wszystko nazwano „6x CORONA EXTRA FOR FREE. PROMOCJA CASH BACK”.

I rzeczywiście, jak sama nazwa wskazuje – wszystko polega na zwrocie pieniędzy za zakupione 6 piw. Aby tak się stało, najpierw należy kupić 6 piw Corona Extra. Ważnie jest zachowanie paragonu, który będzie dowodem zakupu. Wtedy wystarczy już jedynie zrobić skan lub zdjęcie paragonu, zarejestrować się na stronie i czekać na zwrot pieniędzy za 6-pak piwa!

ZOBACZ TAKŻE: NADAL NIE MILKNĄ ECHA PO FAME MMA 8! FEDERACJA WYDAŁA OFICJALNE OŚWIADCZENIE PO SKANDALICZNEJ WALCE MARCINA NAJMANA – CZEKA GO „NAJSUROWSZA Z MOŻLIWYCH KAR”! NIE UPIECZE SIĘ TEŻ JEGO TRENEROWI. ZAWODNIK ODPOWIADA!

Pieniądze wydane na piwo zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe!

Wiele osób zastawia się, w jaki sposób producent postanowił zwrócić pieniądze za kupione piwa. To jednak bardzo proste – zwrot pieniędzy odbywa się na numer konta bankowego, który podaje się podczas rejestracji na promocyjnej stronie. Jak można tam przeczytać:

Kup SZEŚCIOPAK (sześć butelek) Corona Extra i otrzymaj zwrot pieniędzy na konto! Pieniądze przelewane są na wskazane konto bankowe.

Zasady są proste: należy zakupić produkt w dowolnym punkcie sprzedaży, zachować paragon, zrobić jego zdjęcie lub skan i zarejestrować paragon na stronie.

Na witrynie promocyjnej zamieszczono jeszcze szczegółowy regulamin, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Do kiedy potrwa promocja na darmowe piwa Corona Extra?

Promocja ma potrwać do początku grudnia – a dokładniej do 1 grudnia 2020 roku. O wszystkim na swoim Instagramie pisze Marcelina Zawadzka:

Pamiętajcie, że tylko do 1.12 możecie wziąć udział w akcji @corona w ramach której przy zakupie 6-paku Corony dostaniecie zwrot gotówki. Na stronie www.coronaextra.pl znajdziecie szczegółowy regulamin. Pamiętajcie, że akcja skierowana jest tylko do osób pełnoletnich!

źródło: Instagram, coronaextra.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.