Polski piłkarz zagra w wielkim klubie!

Młody, zaledwie 19-letni bramkarz, który do tej pory był zawodnikiem londyńskiej Chelsea, zmieni klub. Dziś w mediach gruchnęła sensacyjna informacja – Polak podpisał kontrakt ze słynnym Paris Saint-Germain.

Urodzony w Płocku i mierzący blisko 2 metry wzrostu golkiper, do tej pory był zawodnikiem Chelsea. Występował jednak w rezerwach pierwszego zespołu, wobec czego nie mógł liczyć na debiut w angielskiej Premier League.

Pierwsze informacje o rzekomym transferze polskiego bramkarza, w jednym z programów piłkarskich ujawnił Mateusz Borek. Podał on, że dziś kończy się kontrakt Marcina Bułki z Chelsea i młody zawodnik ma podpisać umowę z dużym klubem z Europy.

Informację dość szybko doprecyzował na twitterze popularny użytkownik słynący z potwierdzonych informacji transferowych, Janekx89:

Wygląda więc na to, że po Grzegorzu Krychowiaku, w Paryżu zawita kolejny rodak. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że jego przygoda z PSG będzie zdecydowanie bardziej udana, niżeli w przypadku jego starszego kolegi.